şükela:  tümü | bugün
 • binance.com tarafından geçen hafta tanesi 0,001111 ethereum'dan ön satışa çıkan coin. 1 dakika içinde tükendiği için tabii ki alamadık.
  şu anki fiyatı, 0.0027090 ethereum. 1 haftada temiz kar etti eloğlu. ytd.
 • anlık etherium karşısındaki grafiğini şu link ile izleyebilirsiniz;

  binance brd_eth
 • çok ekmek çıkar buradan:
  (bkz: bread bit)
  (bkz: angelina coin)
 • bread ($brd) @breadapp dijital ve güvenli bir bitcoin cüzdanı. (ios ve android) @coinbase’in rakibi diyebiliriz kısaca. presale ve crowdsale aşamalarında 32 mil $ toplamayı başarmış. market cap ~100 mil $

  şu an sadece binance’te var. bread henüz çok yeni bir coin; ama arkasındaki ekip çok sağlam. sosyal medya kanallarını etkin kullanıyorlar. cpo james macwhyte, reddit’te herkesin sorusunu cevaplamaya özen gösteriyor. advisor tayfası da çok iyi; ama özellikle biri var ki; işte o tüm her şeyi değiştiriyor. @litecoin kurucusu @satoshilite. 2014 yılında kurulmasına rağmen kısa sürede 140 ülkede 650 binden fazla müşterisi olan bir şirket için müthiş rep.

  şu an sadece bitcoin destekleniyor. ethereum ve bitcoin cash ocak'ta. ve kredi kartıyla btc alımı yakında diyor cpo. diyelim şirket battı; ama bread merkezi olmayan bir yapıda olduğu için senin bütün kripto paraların telefonunda güvence altında.
 • gün geçmiyor ki yeni bir ico türemesin. https://breadcoin.org/
  nedir bu bread coin, ne işe yarar?
  - yardıma muhtaç, aç, kimsesiz insanlara $ yerine 1 breadcoin veriyorsunuz. (ki vergi dahil $2.20'a karşılık geliyor) bu kişi coini alıp anlaşmalı fast food zincirine, restoranlara gidip breadcoin'le istediği yiyeceği alıp yiyebiliyor.
  böylece food company'ler hem müşteri portföyünü genişletiyor, hem karlılığını arttırıyor. hem de biriken bread coin'leri isterse $'a çevirip kullanabiliyor. dilerseniz bu coin'lerden arkadaşınıza da yemek ısmarlayabiliyorsunuz.

  şu an internet sitesinde 1 adetinin fiyatı yaklaşık 2.50$. 30 cent fazla olmasının sebebi community gelişimine katkı sağlaması.
 • bir miktar kenara attığım coin. yerimizi alalım.
 • bugün bitcoin'e yenilmeyen nadir cryptogillerdendir
 • potansiyeli çok yüksek olan altcoin.
  yatırım tavsiyesi değildir.. fakat iota, cardano ve tron başlıklarına ilk yazan yazarlardan biri olduğumu hatırlatmak isterim..
 • 07.04.2018 güncelleme: 42 cent seviyelerinde. büyük alt çöküşü buradaki arkadaşlarımızın da umudunu kırmışa benziyor. 100 dolarlar beklenirken, bir anda cent seviyelerine yuvarlanmak haliyle bir hayli can sıkıcı oluyor. terste kalan dostlar, yakın gelecekte bu deneyimler tatsız birer anı olarak geride kalacaktır.