• yeni çıkan little mix şarkısı.

kızların dev hayranıyım ama sıradan bir pop şarkısından öteye gidememiş. şarkıcı olsam ilk single yapmayı bırak filler olarak bile değerlendirmeye tenezzül etmezdim. woman like me'yi ilk dinlediğimde burayı yıkmıştım şarkı cidden statementtı çünkü nakaratta resmen patlıyordu. buna pek yükselemedim. albümde daha iyi şarkılar olur ama, normalde ilk singleları albümdeki diğer şarkılara göre daha dandik olur. milletin canı hayvan gibi sıkılıyorken çok iyi bir pop şarkısıyla dönebilirlerdi ama.
  • çok beğendiğim ve aşırı hayranı olduğum (bkz: little mix) şarkısı.
  • ilk şarkılarından beri takipte olduğum little mix'in yeni şarkısı. şu ana kadar yayınladıkları en sıkıcı single olabilir. aslında şarkı çok da kötü sayılmaz ama konu little mix olunca insan başka bir şey bekliyor. eskiden koyu bir directioner olduğum için ilk şarkılarından beri takip ediyorum bu kızları. nefret ede ede şarkılarını dinliyordum, sarıyordu çünkü skhsksl. ama bunu sevmedim. yine de kadı kızında da olur o kadar kusur diyerek görmezden geliyorum. daha iyi bir şarkıyla geri döneceklerine dair şüphem yok.

ben son bir haftadır yaptığım gibi wasabi ve think about us dinlemeye geri dönüyorum.
hesabın var mı? giriş yap