şükela:  tümü | bugün
  • bir sözlük yazarı.

--- spoiler ---

ölecek :(
    --- spoiler ---
  • hangisi ?
  • ekşi sözlük türkçe karakterlere de izin veriyor.
  • sinemadan anlamayan yazar.
  • sol framenin kalitesizleşmesine sebep olan bir ergen troll. engelle ve başlıklarını engelle geç.
  • terminator dark fate için "fragmanda linda hamilton'ın hareketleri instagramdaki komikli teyze videoları gibi durmuş. 60 yaşını geçik kadın roket atar kullanıyor. o sahneyi izleyince sadece güldüm. filmde de muhtemelen sadece gülerim." demiş.

korku filmlerinde gülenler de bunlar işte! sinemaya saygısı olmayan yazar.
  • eleştiriye tahammülü olmayan bir genç sanırım. görüşüne katılınmamasını kendine yapılmış bir hakaret gördü heralde ki önce mesajla sonra da bana nick altı girerek nefretini kustu.

ben de utana sıkıla ilk defa nick altı giriyorum galiba, iade-i ziyaret açısından. uğraştığım şeylere bak, kendime yakıştıramadım :)

edit: birisi kendisi hakkında şöyle -> #102576023 bir entry girmiş bahsi geçen konuda, üçüncü şahıs yorumu olarak buraya bırakıyorum.
  • stargazer the walking over the rainbow nickli yazara attigim mesaj:

sen de eksi yazari olmanin gerekliligini yerine getiriyorsun dostum. entrynde hicbir bilgi yok ama bilgi verene salliyorsun. bak benim fischer basliginda bilgi dolu bir entrym var. 1 kisi bile cikip o entryle ilgili mesaj atmadi veya entry girmedi, herkes sadece bilgi vermeksizin salliyor. gercekten eksi yazari olmak boyle bir sey. ayrica bahsettigim entryi okusaydin fischer donemindekiler zayif derken ne kastettigimi anlardin. ama nerdee, 2 gram satranc bilginle anca millete salla. tam bir eksicisin bilader aynen devam sakin bozma.

yine aynisini yapmis arkadas. hicbir elle tutulur bilgi vermeden genel konusup basligima entry girmis. ıste o yuzden diyorum senin kafan sadece futbola basar diye. dusunup tespit yapacak kafa da yok zaten. ayrica bana kufur eden o arkadasi da savciliga sikayet ettim zaten.

edit: kufur eden yazarin nicki dj serseri akgenclik2023 asi serseriboy

basligina da yazdim zaten. ss falan her sey var. aklini basina getiricem o cocugun.
  • (bkz: satranç tartışması savcılıkta bitti)

bir yazar. sol tarafta görünce girip kadın hakkında (dizideki karakter) bilgi vereyim, jessica jones tan falan link atayım dedim ama meğerse yazarmış.
  • kafayı bobby fischer'la bozmuş değişik yazar. bu yüzden bana dava açacakmış kendisi peh peh.

aylar önce kendisi sövüyordu şimdi sana dava açacağım, seni mahvedicem diyor. sitcom senaryosu yazsan bu kadar absürt bir konu bulamazsın he.

https://i.hizliresim.com/dmqxyp.jpg

arşiv linkini koyalım kaçmasın: https://tinyurl.com/vdo9zpm