• "ı have spent my whole life scared. frightened of things that could happen; might happen; might not happen. 50 years ı've spent like that. finding myself awake at 3am. but you know what? ever since my diagnosis, ı sleep just fine. ı came to realize it's that fear is the worst of it, that's the real enemy." bu sözdür. ingilizce bilmeyenler için " bütün hayatımı korkarak geçirdim. olabilecek, olması muhtemel, olmayacak şeyler için korktum. gece üçte kendim uyanık bulurdum. ama biliyor musun? hastalığım teşhis edildiğinden beri rahat bir şekilde uyuyorum. korkunun her şeyden daha kötü olduğunu fark ettim, gerçek düşman korkudur. "
  • her gördüğün kırmızı lazeri sniper sanma.
  • mortgage la ev alma.
  • öğretmenlerin maaşları artırılmalıdır.
  • her insanın karanlık bir tarafı vardır ve ortaya çıkması için kaybedecek bir şeyinin kalmadığını anlaması yeterlidir.
  • geride kalanları düşünerek en azından onlara güzel bir gelecek bırakayım diyerek karınız orospu oluyorsa, karınızın orospu olması hamurunda olduğunu göstermektedir. walter reis'i yedirmeyiz. malum kişinin karnında bebeyle müdürüne yaptığı doğum günü konuşması unutulmadı.
  • cesedi asitle eritecekseniz plastik varil kullanın, sonra sıkıntı olmasın.
  • abd sağlık sisteminin ne kadar fos olduğu, parasız sağlık veya eğitim diye birşeyin olmadığı...
    alacakla borç ödenmeyeceği...
    yaşlı ve sakat insanların tehlikesiz sanılmaması gerektiği...
    şişeleme şekerini abartmamak gerektiği...
  • benim gözümde bir süper kahraman yaratmak için herhangi bir sinema efektine aslında gerek duyulmadığını göstermiştir. şöyle ki; hafifmeşrep bir eş ve engelli bir oğula sahip olmak, nobel alabilecekken lise hocalığı ile yetinmek zorunda kalmak ve 5 sezon boyunca en büyük sırrını bacanağından saklamayı becerirken bir yandan da milyonerliğin keyfini sürmek . marvel ve dc stüdyoları toplanıp yaratsın bakalım böyle bir karakteri, başarabilirlerse tabi.
  • harcayamadığın para senin değildir
hesabın var mı? giriş yap