• ikinci beğendiği dizi de better call saul'dur. breaking bad kaliteli bir yapımdır ancak sezonlar ilerledikçe bayar.

oz, house of cards, six feet under vs
    (örnekler çoğaltılabilir) varken breaking bad'e tüm zamanların en iyi dizisi demek ilginçtir. yine de saygılıyız tabii herkesin hür iradesi.

edit: bir de bbc dizileri var, nasıl unutulabilir ki?
  • vatan hainidir. fetöcüdür. bu ülkeyi bölmeye çalışıyordur. tez zamanda vatandaşlıktan atılmalıdır.
  • diziyi bir bütün olarak ele alabilen insandır.
    sinematografisinden senaryosuna,kurgusundan oyunculuklara ve müziklere kadar herşeyiyle ince düşünülmüş ve çok da güzel çekilmiş bir dizidir.
    house of cards’ı izlememiş ama oz’u izlemiş biri olarak henüz en favori dizimdir.
    gidin başka şeylere bok atın.

düzeltme: imla.
  • ikinci en beğendiği dizinin better call saul olmadığını garanti edeceğim insandır.
  • breaking bad de şaheserdir ama the sopranos enlerin en iyisidir.
  • net müptür.
  • televizyon tarihinin temel taşları the sopranos, six feet under, the oz ve the wire'dır. en iyi diziler de bunlardır. konuyu daha da tartışmak gereksizdir.
  • "en iyi" kavramı değişken bir kavramdır.en iyi olmayı versin yahu. ben bi dizi izledim ama sanırım en iyisi değilmiş diye bi tepki var mı allaşkına. bırakıng ba

(bkz: kelime esprisi)
  • better call saul çok kötü bir dizidir. ancak breaking bad seyrettiğim en iyi 3 diziden biridir.
    herkesin beyin algılama seviyesi bir değil. nasıl ki ricky gervais , jim jefferies ve george carlin gibi komediyenleri anlamak için belirli bir zeka seviyesinde olman gerekiyorsa bu da böyledir.
  • o insan ben değilim de, hadi diyelim ki benim. neden tartışayım ki bu konuda. hayır yani beni ikna etmek için ne yapabileceksiniz? ya da neden beni ikna etmek zorundasınız? elinize ne geçecek? mesela bana göre de messi ronaldo'dan daha iyi. size ne zararı var ki, sizden farklı düşünüyorsam. ayrıca neden böyle konularda tartışma ihtiyacı hissedilir ki?
hesabın var mı? giriş yap