şükela:  tümü | bugün
  • içten içe kıskanılan, gıpta ile bakılan durumdur.

breaking bad'i hiç izlemeyenler çok şanslı insanlardır benim gözümde. yeteneğini keşfetmeyi bekleyen süper kahraman gibidirler.

çünkü hayatlarına katabilecekleri dolu dolu 62 bölümden ortalama 49 saatleri var.

izleyenler içinse malesef yaşandı ve bitti. anısı kaldı hafızalarda. avunmak ve geçmişi yad etmek içinse better call saul şimdilik yanımızda.

ekleme:
    her sezondan bir kare ile izlemiş olanlara nostalji, izlememişlere fragman hizmeti.

1. sezon
    2. sezon
    3. sezon
    4. sezon
    5.sezon

ekleme 2:
    kanaatim;
    başucu dizilerimden the sopranos, got, true dedective, fargo, sherlock, boardwalk empire, twin peaks, luther, the killing, the fall (lost, black mirror, the wire, prison break severek izlenmiştir) dizilerini izledikten sonrasına dayanmaktadır.
  • hiç izleme fırsatım olmadı sanırım çok şanslıyım. şöyle 1080p izleyebilirsem süper olur.
  • izledim de ne oldu? beş para etmez bir dizi. ömrümde bu kadar çok abartılan bir dizi görmedim. bölümleri çok durağan ve sıradan. birinci sezonu izlemek işkence gibi geldi. daha sonraki sezonlar biraz daha hareketliydi. dizi her şeyiyle tam bir zaman kaybı. izlemeye gerek yok.
  • iyi, güzel ama sadece o kadar. bu kadar abartılmış bir dizi ya da film daha var mıdır bilmiyorum. utanmasalar efsane falan diyecekler. izle geç.
  • benimdir.
    bir ara baslayacagim, ama yazanlari okudukca izlemek ile izlememek arasinda kararsiz kaliyorum. sevenler cok abartmis, sevmeyenler yerden yere vurmus.
  • hem şanslı hem şanssızdır. şanslıdır çünkü henüz izlememiştir ve binge-watch yapabilecektir. şanssızdır çünkü hala bu güzel sanat eserinin tadına bakamamıştır.
  • ahmet haşim'in dediği gibi ;
    skyler white' i bilmeyen nesle aşina değiliz.
  • biraz daha beklesinler, aradan zaman gecsin. kendileriyle beraber tekrar izleyebilecegim insnalardir.
  • tavsiye ettiğim halde halen izlemekte direnen insanlar da vardır bu grubun içinde.
  • breaking bad izlememiş bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir. önemli yani, izleyin.