• --- spoiler ---

yanlış kardeş suyun altında kaldı dedirten, gerilimli sürükleyici, klostrofobik film.
    --- spoiler ---

tahmin edilebilir çok öge barındırmasına rağmen bir çırpıda izlenebilecek güzel bir yapım.
  • hayatta kalmaya calisan kisinin en buyuk handikabinin mal kizkardesi oldugunu anlatan film. malligi karsisinda sinirden catlarsiniz o derece.
  • beklentim üzerinde, ekrana kitleyen imdb puanına göre de iyi film.

--- spoiler ---

ıda vurgunla öldü mü gerçekten, yoksa son sahne de uyanması kardeşinin hayali miydi?

--- spoiler ---
  • düşük bütçeli, az oyunculu; klostrofobik bir his yaratan ve izlerken alınan nefes yetmiyormuş hissi uyandıran gerilim filmi. kurgusu basit ve sıradan olsa da norveç'in buz gibi iklimini hissettirmesi ve gerilimi dozajında vermesi yönünden iyiydi. mantık hatalarına fazla takılmadan izlenildiğinde pişman etmiyor. deniz altında geçen gerilim filmlerinden hoşlananlar şans verebilir.
  • --- spoiler ---

ida mali filmin ortasinda bi kopegi bicakladi. obur kopek de donarak olur kesin. e kiz kardesi de asagida olecek. bu sag kalirsa dunya geecekten de adaletsiz bir yermis derim
    --- spoiler ---
  • arka arkaya 3 vurgun yedikten sonra hala yaşayabilen bir adet gerizekalı barındıran film. öldürmeyen allah öldürmüyor işte.
    bari köpeğin sahibi gelip öldürseydi pff...
  • hollywood yapımlarındaki yapmacıklıgın olmadıgı bir film.

based on true story ifadesini aradı gozlerim
  • başarılı bulduğumu rahatlıkla söyleyebilirim.gerilimi iyi ayarlanmış,nordik atmosferi ve klostrofobik bir havası var.kısa ve tadında bir film izleyeni pişman etmez.
  • başroldeki ıda karakterinin aptallığıyla beni çıldırttığı film. dalış meraklısı biri olarak filmi sevdim ve sürükleyici buldum ama şu ıda malı yüzünden yarıda bırakacağım sanırım. uzun zamandır bir karaktere bu kadar gıcık olmamıştım kdjdk
  • tavsiye edilir film. gerim gerim gerildik.
hesabın var mı? giriş yap