şükela:  tümü | bugün
  • sia yı keşfetmemi sağlayan şarkı. klip süper, şarkı da harika. bugüne kadar nerelerdeydin sen demek istiyorum.
  • o kadar hoş olmuş ki klibi, adeta oradaki polaroid orjinalliği ilham kaynağı olacak gibi duruyor*..
  • ... olmayan birine soylenen sahane sarki midir, nedir.
    ne bileyim ben. hem ben neyi nereden bileyim.
    seviyorum iste. huleayn. evet. sahane.
  • nasıl bir şarkıdır bu kardeşim!? işte tam o an, o saniye, sevgiliyi "hüp" diye içinize çekmek istersiniz. argh... hele bir de mylo remixi var ki ondan bahsetmeye yüreğim el vermiyor...
  • hipnotik güzel bir videoya sahipmiş ayrıca. hiç denk gelip de seyretmemiştim. şarkıya aşık olduktan sonra da videosunu indirdim ve takıldım kaldım, sürükleniyorum içinde. biri beni tutup bu polaroid cennetinden çekip çıkartsın lütfen...
  • csi miami, six feet under, life as we know it gibi dizilerde çalan çok güzel sia şarkısı.
  • olağanüstü bir klibi var bu şarkının. kendisi de öyle
    dokunulamaz kırılgan olduğunuz zaman tam size göre olan incecik cam gibi bir şarkı. incecik, o kadar korkuyorsunuz ki, sanki sabun köpüğü dokunsanız patlayacak. tam olarak kırılganlığı ifade ediyor. mor ve ötesi nin beyazının verdiği duyguyu veriyor bana.
  • "be my friend
    hold me, wrap me up
    unfold me, i am small, and needy
    warm me up
    and breathe me "
    kısmıyla bende kıvrılıp kıvrılıp annemin rahmine geri dönme isteği uyandıran güzel şarkı.
  • evet gerçi benden önce herkes demiş ama...
    ben de diycem! ne var!
    şahane klip yaa..
    oh be.
  • (bkz: daniel askill)