şükela:  tümü | bugün
 • yeni zelanda’da camiye saldırı eylemini icra eden, islam ve göçmen karşıtı, aşırı sağcı terörist. taşakları beyaz olduğu için ana akım batı medyası tarafından attacker, shooter ve gunman olarak tanımlanıyor.
 • kendini eko-faşist olarak adlandırıyor. şu köprüyü bırakayım, zamanım olunca çeviririm: https://www.dailytelegraph.com.au/…edf5ae778b6da368
 • yaptığı katliamı kayda alıp sosyal medyada paylaşan katil. instagram hesaplarında katliam görüntüleri mevcut.
 • bizi de tehdit etmiş olan yarrak kafası.

  bunların aşırı sağcısı da bir başka gerizekalı oluyor.
 • bu adam eğer idam edilmezse bunu idam edecek birileri mutlaka çıkacaktır. en kısa sürede dünya üzerinden silinmesi gereken bir teröristtir. bırak pişmanlık ve vicdanı saldırılarına da devam edeceğini açık açık belirtmiştir.
 • orospu çocuğunun teki. bizi de tehdit etmiş arada. bunu en son deneyenler geldikleri gibi gittiler haberi yok.
 • akıl sağlığının yerinde olmadığı söyleniyormuş. tıpkı norveç’teki saldırgan gibi.
  batılı ve beyazsan akıl sağlığın yerinde değil, ama kazara müslüman ve ortadoğulu isen teröristsin.
  bizim ülkedeki birtakım tiplerin sürekli götünü yaladığı batı medeniyetinin nasıl aşağılık bir topluluk olduğunun göstergesidir bu piç.
 • eğer müslüman değilseniz, veya müslüman öldürürseniz terörist değil; gunman, shooter, alone wolf olarak görüldüğünüzü bir kez daha gösteren orospu çocuğu beyaz avrupalı terörist.

  iki yüzlü batılılar her boka bulaşmayı bilirler ama medyalarının ve kendilerinin şu iki yüzlülüğünü görmez orospu çocukları, ben edirne'nin ötesinde taş atsam terrorist attack olurken toplu müslüman katliamı, toplu türk katliamı* terörist salldırı olmaz çünkü yapan müslüman değil, batılı.
 • menifestosunu baştan sona okudum, genel olarak popüler internet kültürünün ürünü diyebilirim.

  yani klasik durum: doğru sorunlara parmak basıp saçma sapan çözümler ve yalanlar. trump, brexit ve batıdaki genel alt-right temaları aynen işlenmiş.

  kendisi ilk değil, son da olmayacak çünkü göçmen öldürerek çözeceğini iddia ettiği sorunlar gerçek.

  aynı sorunları aşırı solcular da liberaller de dillendiriyor ve farklı çözüm önerileri ile geliyorlar. zaten bu yüzden adam manifestosunda "sizinle hiç bir alakam olmamalı, sizinle güç birliği yapmam" diyor solculara ayırdığı bölümde. neden? herif ırkçı işte, sorunları ırka bağlıyor ve sorunların ırkçı katliam dışında çözülebileceğini duymak istemiyor. e derdi çözüm değil, nefretini kusmak, yaymak.

  kapitalistlere, ceo'lara falan da sallamış da henüz ceo öldüren şirket basanını görmedik bunların. yani çevrecilik, anti emperyalizm falan hikaye.

  ha bu arada kendisi muhtemelen bitcoin zengini. menifestosunda bitconnect ten kazandığı para ile yaşadığını ve gezdiğini söylüyor.