şükela:  tümü | bugün soru sor
74 entry daha
 • silahındaki referansların %90'ı tarihte türklere karşı zafer kazanmış kişiler ya da türklerin yenilgileri.

  kafayı gerçekten türklerle bozmuş terörist.

  detaylı analiz
 • işid’in kurtarıcı meleğidir.
 • elinde silah olan işid gibi oluşumların kapısını çalacağına masum silahsızlara kurşun yağdırmayı seçmiş sorunlu bir korkaktır.
 • zihniyeti birebir ışidla, ihvancılarla, boko haramla, el nusrayla, ösoyla, pkkyla, fetullahçılarla ve bilimum cemaatçi, tekkecilerle aynıdır.

  kendi gibi olmayanlardan nefret etmek ve öldürmek istemek, ve/veya öldürmek.

  farkı peşinden gelecek binlerce mal veya peşinden gidebileceği bir şey, şıh bulamamış olmasıdır.

  ve aynı yukarıdakiler gibi, kansız şerefsizin tekidir.
 • orul orul orospu cocugudur.
  karinca ezmemek icin yere bakarak yuruyen beni bile insanliktan cikarmistir. kendisini elime gecirebilsem turlu iskenceler yapabilirim. bunun hayalini kuruyorum...
 • elliye yakın tamamen savunmasız insanı ibadet ederken katleden bir herifin üzerinden dahil olduğu toplumun yabancılara karşı içinde bulunduğu psikolojik durumu açıklamaya çalışmak kusura bakmayın ama sadece ve sadece içten içe bu katliama katılmak sempati ile bakmaktır, bu mahluğu anlıyor ve yorumunda(batının imkanlarıyla gözü dönmüş insanlığını unutmuş haysiyetsizlere lafım) bir nevi empati yapan arkadaşlara tavsiyem önce yurt dışına göç etmeleri ardından da mümkün olursa bir ruh doktoruna yaptıkları yorumları gösterip tedavi olmalarıdır ki ileride benzer davranışlardan kaçınabilsinler.
 • komplo teorilerinden hoşlanmam ama, hep dünyayı ve özellikle dünya siyasetini yönettiği söylenen gizli ellerin yazdığı senaryodaki aktörlerden biri olduğunu düşünüyorum. tıpkı isidciler yada el kaideciler gibi.

  bu tip kime yada neye hizmet ettiğinin mantıklı ve insani açıklaması olmayan her türlü kişi yada oluşumların, bir merkezden yönetildiğine ben de inanmaya başladım.
 • dunyadaki sapık katillerden biri.
  bu yaratıkla konusmaya calissaniz, herseyi bildigini, herkesin onun yasam ve inancıni tehdit ettigini soylerdi muhtemelen, varyasyonu olan 1500cesit teror orgutune mensup sapik katiller gibi. bunun teror orgutu yok ama bunun gibi fikirleri paylasan eminim onbinlerce potansiyel katil var. eminim ulkesinde boyle bir katliamın yapilmasindan rahatsiz olmayan yeni zelandalilar var, tipkı bizim ulkemizda reina katliamı oldugunda olenler icin "oh olmuş" diyemeyipte, "niye gitmisler, evde otursalar ölmezlerdi" diyenler gibi.
  milyarlarca yıllık dunyada hepi topu 70 yıl olan omrumuzu boyle sapik, yobaz ve eziklerin mahvetmesi ne acı.
 • beyaz-ırkçıların, islamofobiklerin ya da genellersek "beyaz-radikal-sağcı"ların gerizekalı bir üyesidir.

  şimdi ben bu katil üzerinden beyaz-radikal-sağcılık eleştirisinde bulunmak istiyorum.

  beyaz-radikal-sağcılar istiyor ki avrupa-amerika göçmenlerden arındırılsın, tüm müslümanlar veya beyaz olmayanlar öldürülsün. çok enterasan, beyaz-radikal-sağcıların kendilerini sahipleri olarak gördükleri yerlerin sahipleri(yani genel avrupa halkı) bu beyaz-radikal-sağcı tipleri toplumun hastalıklı bireyleri olarak görürler.

  bu gerzek beyaz-radikal-sağcılar avrupa'nın değerlerinin "beyaz ırk" üstüne kurulduğunu zannediyorlar. oysa avrupa'nın gerçek değeri liberalizmdir, tenin rengi değil.

  bu gerzek radikal-beyaz-sağcılar ciddi bir oluşum kurmak istese amaçlarına ulaşacak sayıda insan sayısına ulaşmaları imkansız çünkü ciddi azınlıkta bulunmalarının yanı sıra, içinde bulundukları toplum beyaz-radikal-sağcıları göçmenlerden daha büyük bir tehdit olarak görüyor. yani ikna etmek istedikleri kişiler tarafından kendi düşmanlarından daha tehlikeli olarak algılanıyorlar. bu köktendincilerin milliyetçilere karşı ateistlerden yardım istemesi gibi saçmasapan bir şey.

  bu tarrant gerizekalısının doğup büyüdüğü yer olan yeni zelanda'yı ilk keşfeden hollandalıların içinden radikal öldüren "beyaz" bile çıkmıştır. pim fortuyn hollanda'da geert wilders'dan önceki radikal-sağ ikonuydu. volkert van der graaf isminde bir hayvan hakları savunucusu tarafınan öldürüldü. sebebiyse ayrıştırıcı ve radikal söylemleriyle topluma karşı bir tehdit oluşturması.
  -olayın faili ve kurbanı hakkında linkler:
  pim fortuyn
  v. van der graaf (bu linkin ilk iki paragrafına cinayeti niye işlediği anlatılıyor.)

  sonuç olarak, tarrant ve bu zihniyetteki beyaz-radikal-sağcıların bilmesi gereken bir şey var; arındırmak istedikleri toplumun arınmak istediği kişiler kendileri.
 • turkiye ye teslim edilmesini diledigim terorist cunku onu dogduguna pisman etmek istiyen milyonlar var.

  adalet icin gonderin gelsin.
47 entry daha