şükela:  tümü | bugün
  • philadelphia sixers'ın yeni baş antrenörü. mike buldenholzer'ın atlanta hawks'a gitmesinin ardından bu yaz san antonio spurs'te yardımcı antrenörlük görevinden ayrılan ikinci isim.
  • biraz ilginc bir aksana sahip olan ve gelecek planlarinda oldukca gercekci, cicegi burnunda 76ers headcoach'u. kimse bizden ne simdi ne onumuzdeki 3 yil basari beklemesin diyerek cok mantikli sozler sarfetti. bana guven verdi dogrusu.
  • mola alma alerjisi yüzünden sixers'n boston serisini göz göre göre kaybetmesine neden olmakta olan koç.
    o molaları almış olsa şu an sixers 2-1 öndeydi.
  • geçen sezon doğudaki 52-30 luk derecesi sonrasında philadelphia 76ers ile olan sözleşmesi 3 sene uzatılmış olan koç. elinde iyi bir çekirdek ve yetenekli oyuncular var. yazın 1-2 iyi takviyeyle doğu finallerini zorlayabilirler. kanımca doğru bir karar olmuş.

(bkz: joel embiid)
    (bkz: ben simmons)
    (bkz: jj redick)
    (bkz: marco belinelli)
    (bkz: dario saric)

ve hatta;

(bkz: ersan ilyasova)
    (bkz: markelle fultz)
    (bkz: robert covington)
  • bugün oynanmakta olan magic maçında yaptığı rotasyonda wilson chandler'ı 5 numarada vucevic'e karşı oynatmayı deneyecek kadar kendi hayal dünyasında yaşayan koç. jimmy butler eminim ben nereye geldim böyle demiştir içinden. o kadar çok oyuna girip çıktı ki ne olduğunu anlayamadı 2.çeyrekte. ritmini bulan oyuncu kendini kenarda buluyor. haliyle 22-11'lik bir seri yediler kaçınılmaz olarak. ki bu durum şu ana kadar sezonun hikayesi durumunda. 20 sayı fark atsa bile sixers brett brown seyrederken 20 sayıdan maç verebiliyor.

edit: nba'de son çeyrekte 21-0 seri yiyebilecek tek koçun kendisi olduğunu ispatlayarak, beni jet hızıyla doğruladı. 87-76 önde başladığı hatta 92-76'ya çıkarttığı farkı 4.çeyrekte 4 dakika içinde tek bir hücum çizemeyerek 92-97'e getirdi. molayı da ancak seri 19-0 olduğunda aldı.

not: nba'de son çeyrekte 9 sayı ortalama ile en fazla sayı atan oyuncu durumunda olan jimmy butler'ın son çeyrekte sadece tek şut deneyebildiğini yazarsak ne rezil bir koç ile karşı karşıya olduğumuzu daha iyi anlayabiliriz sanırım.
  • (bkz: loser)
  • bu yaz itibariyle sixers camiasının kurtulacağını umduğum vasıfsız.
    oynanmakta olan playoff serisi ilk maçında bir koç maça nasıl hiç etki edemez dersi veriyor.
  • seri bitmeden kovulmasını dilediğim sixers koçu. devam eden maçta takım dıştan sayı bulamıyor. fark olmuş 14. furkan'a bir dakika bile şans vermedi. yazık.
  • bu adamı geçen sene ki boston serisinden sonra nasıl takımda tuttular anlamıyorum. adam o seriyi elleriyle hediye etmişti. bugün nets maçını oturtup izletin 10 kişiden 9'u tamamen koç farkı der. nets serisinde eleneceklerini düşünmeye başladım.