şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kucuk mutfak urunleri ureten avusturalya sirketi. urunleri, rakiplerinin urunlerinden biraz daha pahali oluyor ancak gercekten cok cok cok kaliteliler. bu sirketin urunlerini amerika'da onceleri sadece online siparis verebiliyordum ancak son bir kac senedir bed bath and beyond ve williams sonomada bulunabilir oldular.
 • çin malıdır.
 • harika blenderları olan marka. enplus'ta bulunabiliyor.
 • zevkle kullandığım ve başarılı bulduğum espresso makinamın resmi kitabında yazan periyodik bakımını yaparken 2 cm çaplı keçe bir contayı kaybetttim. resmi turkiye servisiyle iletişim kurmak zorunda kaldım. bana önce keçe contanın ayrı olarak gelmediğini 135 t'ye tüm bıcaklarla birlikte satın almam gerektiğini söylediler. kabul ettim ancak bu sette keçenin olmadığını 250 tl'ye motorun tamamını almam gerektiğini söylediler. aynı keçe abd'de bu sitede 1,99 usd.
  haklı isyanım sonrası bir müşterinin makinasından söktükleri kullanılmış keçe contayı. bana 45 tl ye satmayı teklif ettiler mail olarak parçanın resmini attılar oldukça eskimiş ve kahve yağından dolayı belkide 3 ay sonra değiştirmem gerekecek halde.
  2 günde firmayla 8 kez iletişim kurdum istediğiniz şikayeti yapabilirsiniz size tekliflerimiz bu diye rest çektiler. breville avustralya merkezine şiakyet maili attım cevap bekliyorum.

  breville ürünlerinin kalitesi tartışılmaz ama türkiye'de servis ahlakı ve kalitesini düşünerek ürünlerini alın. 2,5 tl'lik keçe contaya 250 tl ödemeye sizi mahkum edebilirler.
 • breville grill 800grex modelinin çatır çutur elektrik çarptığı avustralyalı mutfak aletleri üreticisi. hissediyorum, ölümüm bu tost makinesi yüzünden olacak..
 • kettleları inanılmaz iyi. büyük bir fincan suyu 15 saniye içerisinde kaynatıyor eşşoğlueşşek.
 • kaliteli tost makinaları üreten firma.
 • narenciye sıkacağınının harikalar yarattığı marka.

  bir kaç ürününü daha kullandım, fakat kış ayı ve malumunuz portakal suyu olmadan kahvaltı masasına oturmayan beni, benden aldı.
  kullanımı gayet basit. estetik bir görünüşe sahip. kolu hareket ettirmeden çalışmıyor olması hoş bir detay olmuş. ayrıca güç uygulamanıza gerek kalmıyor. parçaları kolay çıkarılıp, temizlenip takılabiliyor.

  portakalın neredeyse yalnızca kabuğunu bırakıyor. böylelikle piyasadaki diğer ürünlere kıyas ile daha fazla meyve suyu elde etmiş oluyorsunuz.
  güzel bir ürün. tavsiye ederim.