şükela:  tümü | bugün
  • 2018 rusya dünya kupasındaki kadro için geçerlidir. marcelo hariç bir yıldızı yoktur belki silva'yı ekleyebiliriz yanına. kalecisinin adını büyük ihtimal ilk kez burada duymuşsunuzdur, orta sahada hayaletler adeta çöreklenmişlerdir. paulinho ve fernandinho gibi boş beleş yan pasçıları vardır. ulan bunları oynatacağına bizim ligdeki fenerli josef'i oynat daha iyi. gol atma şansı bunlara göre daha yüksek adamın. hele bir sağ bekleri vardır evlere şenlik. maçta birkaç kez anca görürsünüz. mariano gibi usta varken samuel ve ergün penbe sakallı herifin biri boş yapıp durmaktadır sağ bekte. yani zaten brezilya'dan beklenen budur. buralara kadar iyi gelmiştir bile.

edit : alttaki arkadaşa ithafen ;

silva'ya bir kere yıldız sayabiliriz dedim. ikincisi benim yıldız kavramım farklı. "yıldız" kavramının içi boşaldı. süperstar, hiperstar, megastar gibi zırvalar çıkardılar.. benim için yıldız ronaldinho'dur, kaka'dır, ronaldo'dur, rivaldo'dur carlos'tur.
  • (bkz: marcelo hariç bir yıldızı yoktur)

(bkz: neymar)
    (bkz: philippe coutinho correia)
    (bkz: douglas costa de souza)
    (bkz: thiago emiliano da silva)

sıkıntı takımda değil, hocadadır.

edit. ronaldinho, kaka, roberto carlos, rivaldo gibi yıldızlar diğer takımlarda da olmadığından mütevellit başlık anlamını yitirmektedir. ayrıca marcelo da bu adamların seviyesinde değildir.