şükela:  tümü | bugün soru sor
  • link : https://youtu.be/juw_30wyxo8

video gerçek sanırım.

video yu telefondan izledim, eğer büyük ekranda izleme fırsatı olan varsa ve maske, makyaj vs izleri görebiliyorsa yeşillendirsin.

ama yok bu video her hali ile gerçekse, sanırım ara form diye diye ötüp duran çomarlara tam bir kapat niteliğinde dir.

edit: mesaj ile türkçeme laf edenler oldu. 15 senedir yurt dışında yaşıyorum çok ta şey yapmayın. ayrıca dalga geçmek için eklemedim bu videoyu dalga geçilcek bir durumda görmüyorum zaten

edit2: mikrosefali denen hastalik ile ilgisi oldugu soyleniyor fakat dikkatli bakarsaniz kollar cok uzun. bu hastaligin bir kac videosunu izledim arada cok fark var. ayrica belki homoeractusa benzenemeye miktosefali deniyor olabilinir.

bazi arkadaslar babadan kalma ise ozaman homoeractus diyebiliriz seklinde mesaj atti. olmadigini nerden biliyoruz ? o topraklarda heran video cekilip aninda wifi ile paylasilmiyor. belki atalari da boyleydi

mikrosefali diyen arkadaslara soruyorum, eger binlerce yil once siz suan ki vucudunuzla dogmus olsaydiniz sirf farkli oldugunuzdan dolayi size de hasta muamelesi yapilmazmiydi.
  • görüntüdeki canlı direkt kendisi başlık açmış sanırım, bu türkçe düzeyi başka türlü açıklanamaz.
  • gerçek ronaldo ile tıvorlu ismail'in çocuğu olmuş havası sezdim ben. eh nereden baksan ilk insan da öyle bir şey.
  • (bkz: neyzilya?)
  • (bkz: birezilya)
  • sayın homo sapiens, bu doğuştan engelli bir insanın videosu, geyik muhabbeti malzemesi değil yani.

videonun sonlarına doğru gelen gülme sesleri videonun ilgili kişiyle alay etmek maksatlı çekildiği izlenimini veriyor.
  • (bkz: zika virüsü)

daha çok birezilya ve latin amerika ülkelerinde görülen bir virüs çeşididir.
  • mikrosefali hastası içeren bir adet videodur.
    (bkz: deli hiko)
  • kafa yapısı rahatsızlığı olan herkesi alt insan olarak sınıflandırıp alay etmek 2019 yılına yakışmıyor