• holloway ile olan maçında çok iyi ama hazır olmayan bir dövüşçü ile ondan daha az iyi ama hazır dövüşçü ile arasındaki farkı net şekilde göstermiştir.
    bu çocuk eğer bu maçtan sonra cesaretini kaybetmez ve akıllı strikera karşı ne yapılır öğrenebilirse olur.
    bu maçtaki en büyük hatası kendisini striker zannetmesi ve holloway ile al gülüm ver gülüm dövüşüne girdi. bu kadar iyi strikera cepte kalıp yumruğa yumruk dövüşmeye kalarsan olacak şey budur.
    çocukta kalp var, güç var, teknik var, var oğlu var, az bir şey de striking öğrenirse, ki öğreniyor, olacak bu çocuk.
  • boynunu kaptıranın iflah olmayacağı adam.
  • ufc 231'den sonra çok konuşulacak karma dövüş sanatları dövüşçüsü.
  • şimdiden duyurayım, maç yine iptal olmazsa, 8 aralık'ta yeni şampiyondur kendisi.

edit: çok pis göt olmuşum. holloway sadece ortega'yı değil tüm dünyayı sikti.
  • frankie edgar maçına kadar ortega'yı anlat deseler 2 round dayak yeyip 3. round submissionla rakibini yenen değişik eleman derdim. frankie edgar maçındaki boks performansından sonra ise holy shit bu ortega mı demiştim. bakalım aynı boksu max'e karşı sergileyebilecek mi
  • max'ten hayatının dayağını yemiştir. yine de takdir etmek lazım, ayakta kalmıştır.
  • tıpkı rener gracie gibi çok ağır geek bu adam da.

https://www.youtube.com/watch?v=ge_vcrww_no

tip olarak gamestop'ta çalışırken işsiz kalıp arkadaşlarıyla garajda gravity bong yapıp gizlice bira içen tiplere benziyor. feci şekilde geyik bu arada.

ben seviyorum basında hiç beklemediğimiz tiplerin böyle geek/nerd karışımı çıkmasını. son zamanlarda ağır geek olduğuna şahit olduğum brian ortega ve cznburak gibi iki alakasız şahıs var.
  • şu an s sport plus'ta "korean zombie" ile maçı olan, hafif siklet dövüşçü
  • rakibi korean zombie'yi 50-45'lik skorla mağlup etti.
  • korean zombie'nin façasını fena bozan mma dövüşcüsü.
hesabın var mı? giriş yap