şükela:  tümü | bugün
 • nba'de cleveland cavaliers forması giyen iman shumpert - j.r. smith ikilisine önerdiğim lakaptır efendim. nasıl stephen curry - klay thompson ikilisine splash brothers lakabı takılmışsa bu ikili de en az onlar kadar, tuğlalarıyla bir lakabı hakediyorlar *
 • nba 2014-2015 sezonunu ve belki de beraber oynadıkları son sezonlarını tamamlayan muazzam ikili.

  cleveland cavaliers - golden state warriors nba final serisi bitti ve kazanan 4-2 ile gsw oldu.

  kahramanlarımız brick brothers bu seri boyunca, 35/120 yani %29.1 isabetle oynayarak lakaplarının hakkını verdiler.

  rakipleri splash brothers ise bu seri boyunca, 90/210 yani %42.8 isabetle oynadılar.
 • jr smith ve iman shumpert'tan oluşan ikiliye yakıştırılan fakat cavs'in 2015 ve 2016 dinamiklerini düşününce pek katılmadığım lakap. 2015 playoffları'nda jr smith'in tek başına bulls serisinde 1 maç, hawks serisinde 1 maç kazandırdığını ve iman shumpert'ın 10 maç sürmüş bulls ve hawks serilerinin 6'sında oldukça yüzdeli 15 - 20 sayı arası maçlar çıkardığını hatırlatayım. bu oyuncuların tek eksiği mentallerinin sağlam olmamasından mütevellit final maçlarında veya final anlarında tutukluk yapmaları. öbür türlü nba finalinde bile eli titremeden 20 sayı bırakacak oyuncular olsalar knicks moron mu ki hiç bir şey karşılığında versin? özellikle 2015'te cavs bulls serisinden cavs canlı çıkabildiyse bu iki ex-knicksli gangsta sayesinde oldu.

  houston rockets'ta terrence jones ve josh smith var, kafa yapısı olarak bu ikilinin uzaktan kuzenleri mesela. getir cavs bench'ine finale kadar köpek gibi oynarlar, finalde elleri ayakları birbirine karışır. herşeyi geçtim kaç senedir finallerde splash brothers'ın doğru düzgün bir performansını göremiyoruz. bu ikiliye yüklenmeden evvel 3-1'den verilen final serisi için onlara yüklenmek lazım, değil mi? yıldız olmayan oyunculardan süper yıldız performansı bekleyip, istediğinizi alamayınca hayal kırıklığıyla entry yazıyorsunuz, ölümüne saçma bir hareket.