şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 20 aralıkta steam üzerinde bridge constructor temasında çıkacak olan 2d denebilecek portal oyunu, geliştirici ve yapımcı valve değil. bakalım neler olacak...

    trailer: [https://www.youtube.com/…-hljriboy&feature=youtu.be https://www.youtube.com/…-hljriboy&feature=youtu.be]
  • mobil cihazlara da çıkan oyundur.

    netten izlediğim videolar beni epey tatmin etti. vaktim olsa kesin alır oynardım. çerez niyetine oynanabilecek, bulmacalarıyla kafayı çalıştırmaya yardımcı olacak hoş bir oyun. üstelik portal göndermeleri de cabası. denemeye değer.
  • admiralbulldog'u oynarken görüp satın aldığım güzel oyun. hatırlarsanız eskiden world of goo vardı. bok parçaları ile köprü kurar sonra kalan bok toplarını karşı tarafa geçirirdik. bu da benzer bir mantık. köprü kurup iş arkadaşlarınız ve makinelerinin karşı tarafa geçmesine yardım ediyorsunuz. basit bir müzik, sevimli animasyonlar ve komik ses efektleri ile rahatlatıcı ve güzel bir oyun deneyimi sunuyor.

    şimdi bitirdim. özellikle 50'den sonra bölümler zorlaşıyor, bölüm başı 20-30 dakika harcamanız gerekebiliyor. çok hoş oyun. en zor bölümler 50,53,59,60. 50'de aşağıdan direkt yukarıya çıkmak yerine aşağıdaki portal'a girmeye çalışarak ben kendi kendime zorlaştırdım muhtemelen, en meydan okuyanı 59'du.