2095 entry daha
  • bir yumruk ile adamı 3m uçurmuştur. aq film sahnesi olsa abartmışlar deriz.
  • stadın önüne heykeli dikilecek olsa beton yetmeyecek topçudur.
    belki bir veya iki seneye takımdan ayrılacak, bilmiyorum. ama 17 mart 2024 akşamı adını fenerbahçe efsaneleri arasına yazdırmıştır. şu saatten sonra fenerbahçe taraftarının onu unutması çok zor olacaktır.
  • elinde bıçak olan arap vatandaşına türkün gücünü gösterdiğin için teşekkürler osayi.
  • vurdugunun amel defterini durdu.
    josef ile ayni olay degil orada bir taraftar vardi.
    burada tum stad sahaya iniyor.
    o adrenalin ile kendini korumus yuce hamsi tavaci.
    adam yillarca kafasinda bunu oynamis. ahahahahahahahahaa.
  • maskeli bir teröriste gerekli cevabı veren özgürlük savaşçısı.
  • beşiktaşlıyım, josep ceza aldı fenerliler de alsın kafasında değilim yanlış yanlış ile örtülmez, adam tabi ki kendi canını arkadaşının canını savunacak ama osai sanki biraz işi zevke dökmüş hobi olarak trabzonlu dövüyor gibi geldi bana. bu yüzden sağlam bir ceza alma ihtimali var. bir de yerde ki trabzonlunun kafasını tekmeleyen bir fenerli daha vardı adı aklımda değil o da ceza alır. ama fenerli topçulardan önce trabzonun hatırı sayılır bir ceza alması lazım girmeyin aq sahasına girmeyin girip bir de futbolcuya saldırırsanız o sahanın 1 sene kapanması lazım bu dediğim beşiktaş fener trabzon ankaragücü bursa farketmez girmeyin o sahaya izleyin maçınızı sktirin gidin. şahsi fikrim osai nin eline batsuai nin dönen tekmesine sağlık içimin yağları eridi.

kafaya tekme atan osterwolde imiş. yukarıda osai ve batsuai için elinize sağlık dediysem de başkaları tarafından yere indirilip tutulan adamın suratına tekme atmak ta en hafif tabir ile orospu çocukluğudur. bu sebepten seni kınıyorum oster
  • #162571937 bir boksörün sahaya inip bu şekilde futbolcuya saldırma ihtimali yok. onlar efendi insanlardır.

orada bi boksör olsa osayi samuel e değil, osayi samuel ile beraber bıçakla sahaya inen müptezele saldırırdı.
  • anasının amından pekmez akıttı tek yumrukla yemin ederim aljfssaljgajgalsf dünden beri 500 kere izledim

ellerine sağlık nijerya şimşeğim :d
  • sahaya inen terörist taraftarları, meşru müdafaa sebebiyle hamsi tava yapmış futbolcu. aferin koçum.
  • osayi maçın yıldızı olsa,3-5 maç takımı ipten alsa hatta hayatının sezonunu geçirmiş olsa bile hakkında bu kadar entry girilmezdi heralde.şiddete kesinlikle karşı biri olmama rağmen ohh diyorum eline,ayağına sağlık.
179 entry daha
hesabın var mı? giriş yap