şükela:  tümü | bugün
  • mayıs 2019'da gösterime girecek bir film. superman'in kötü yola düşmüşü.

fragman
  • dc comics'in "what if" türündeki bir filmi gibi gözüken ancak sadece ilham aldığını düşündüğüm süper kahraman temalı korku filmi. fragmandan oldukça etkilendim. türünün ilk örneği olacağından bu tarz yenilikleri süper kahraman filmlerinde bolca görürüz umarım.

mesela venom'un olması gereken film türü böyle olmalıydı ama kime anlatıyorsun.
  • super man + exorcist karışımı bi film gibi olacak sanırım.
  • (bkz: ultraman)
  • fikir ilginç ve fragman da fena değil. superman gibi de değil gibi de. hakları kimin bunu filmi sony çekiyor. orasını çok anlamadım ama iyi gözüküyor fragman.
  • filmin özeti budur: (bkz: superman) & (bkz: dark side)
  • fragmanını yeni izledim ve amerikan sinemasının bu süper kahraman temalı filmleri iyice sıkmaya başladı. artık öyle suyunu çıkardılar ki gerilimini bile çektiler. klişe türk dizileri ile yarışacak kıvama geldi. onlardan biri. bir ikincisi kamera çekimleri ve ekran filtreleri ile alakalı, kamera açı ve odakları da ayrı bir sıradanlık oldu. şimdi anlamıyorum neden bir tarantino çıkmıyor son zamanlarda anlamıyorum. sanırım amerika'da da içerik ve para iyice internete odaklanmış, kimse çok yatırım yapmıyor sinema sektörüne herhalde.
  • fragmanından fena durmayan film bekliyoruz.
  • beni epey yaran bir youtube yorumu:
    "we need to talk about kal-el?" *
  • sonunu şimdiden baya merak ettiğim gerilim filmi

napıcaklar nasıl durduracaklar superman lan bu. neyse fikir olarak güzel olmuş, bu sene sinema piyasası çok canlı