• daha sadece 1 albümleri olan death metal grunu tok bateri sesleri ve vokaldeki hırs cezbedici.dinlene !
  • ayrıca türkçesi "sülfür taşı"
  • grup album(carving a crimson career) yaptigi zamanlar sadece vokal ve gitardan olusuyordu.basları da gitarist caliyordu.davul ise drum machinedir.sonradan bi baterist buldular diye duymustum ama ses seda yok
  • ayrıca (bkz: brimstone beach club)
  • mutlaka dinlenilmesi gereken autumn ve pagan sons isimli aşmış iki parçaya sahip grup.muhteşem bir vokal ve müzikaliteye sahipler.
  • bir adet yeni amerikan dizisi. konusu kısacana şöyle: bir aynasız (amerikan polisi) karısına tecavüz eden herifi elek ediyo ama sonra birileri de bunun topuğuna boşaltıyor. lakin abiyi cehenneme tıkıyolar cızlamı çekmesiyle birlikte. 15 sene sonra günlerden bi gün cehennem sızıntı yapıyo ve 115 tane belalı tip araziye karışıyor. şeytan kardeş (djevelen diyo norveçliler buna) de bu abiye gidip "bak seni yolluyom dünyaya şunları bi benim için buraya yollayıver ben de sana ikinci bi şans taniim" diyo. öpüşüp anlaşıyolar ve abi her bölümde bi zebani haklıyor.

konu baştan biraz iyi gibi dursa da, abinin paso her hakladığı zebani bozmasından sonra highlander hesabı ama çok daha az miktarda acı çekiyor olması biraz bozuyor. ayrıca akış hep aynı. şeytan bir başta görünüyor, abi işi tam kotaramıyınca bir daha görünüyor falan filan. tipik hollywood zımbırtısı. 6. bölümdeyim belki düzelir daha sonra.
  • uzun zamandır mp3ünü arayıp bulamadığım ve sağlam melodiler içeren 'carving a crimson career' albümünü yapmış grup
  • brutal vokalli power metal yapan isvecli grup. nedense bana immortalin at the heart of winter albumunu hatırlatır her dinledigimde tabi temposunun biraz daha yavaş versiyonunu.
hesabın var mı? giriş yap