şükela:  tümü | bugün soru sor
  • isminden de anlaşıldığı üzere,ingiliz ,pink floydu anma grubu.
    http://www.britfloyd.com/

ayrıca ;
    (bkz: the australian pink floyd show)
    (bkz: 7 pink floydlar ve 2 prenses)
  • gördüğüm en başarılı pink floyd tribute grubu.

brit floyd liverpool konseri

aklımı oynatmak üzereyim. pink floyd şarkıları albüme bu kadar yakın çalınamaz, imkansız. özellikle canlı çalması yürek isteyen echoes'u pink floyd dışında kimseden hiç bu kadar mükkemmele yakın dinlememiştim. adamlar nobody home'un dekorunu bile yapmışlar. kendilerini yerde yuvarlanarak alkışlıyorum, bravo.
  • pink floyd'u yıllarca duymuş fakat hiç dinlememiş birine "işte, pink floyd bunlar" diye gösterseniz, "bu adamlar bu kadar genç miymiş!" cevabını alırsınız en fazla. müzikal anlamda tek bi soru geleceğini sanmıyorum, o kadar temiz çalıyorlar.

red rocks'ta vermiş oldukları konsere bi bakın. bildiğin pink floyd lan bu.

http://www.youtube.com/…st=uugmri5pdnm5rtmrdt_c5r7q
  • pink floyd'un pig şarkısını onlardan dinleyince sevdim. gerçekten pink floyda bu kadar yakın çalabilen başka bir oluşum yoktur herhalde.
  • mükemmel tonlar, mükemmel vokaller, mükemmel çalım, mükemmel prodüksyon filan. ve sonuçta mükemmel bir imitasyon, yani at çöpe..
    vay efendim, ne kadar da orijinali gibi çalıyorlarmış. ya pink floyd'un özelliği kimseye benzememekti. sen pink floyd'a saygı grubu kuracaksan kimseye benzemeyen bir iş yapacaksın..
  • 2015 amsterdam , 2 saat 40 dakikalık orgazmik bir konseri olan grup. çünkü farklı bir listeyle ve finalle bitiriyorlar.
  • pink floyd'u genç kuşaklara tanıtmak ve sevdirmek için gözü kapalı önerilebilecek, bir bütün olarak kusursuza yakın , hatta animals albümünde bulunan şarkıların coverlarının orjinalinden bile iyi olduğunu düşündüğüm, yeni gitaristleri edo scordo ile daha da güzel olan, türkiye'ye gelmesi dört gözle beklenen cover grubudur.
  • cok iyiler ama gelgelelim gitar sololarda kulaklar hemen david gilmour'u ariyor... pink floyd'dan iyi diyebilenlerin aklina veya kulagina sasarim...
  • çok çok çok iyiler. ilk dinlediğimde alt+tabtan müşteri verilerine falan bakarken dedim, "ulan ben pink floyd mu açtım acep" diye, meğer one of these days'miş (vokalsiz olduğundan). bu kadar müthiş çalınamaz. ayrıca animals albümünü çalıyor olmaları beni bir anda kendilerine sevdirmiştir. sayelerinde sheep çalmayı öğrenmiş oldum.

ayrıca sebebini bilmiyorum ama damian darlington (gitarist) abimizde inanılmaz bir david gilmour ışığı görüyorum, çok karizma geliyor bana bu adam. helal olsun.

türkiye'ye geldikleri gibi vaadedilen vıp yerinden biletini alacağım grup.
  • türkiye’ye gelirse gözünüz kapalı biletini ilk günden alın diyebileceğim muazzam tribute grubu. yüksek ihtimal dünyanın en iyi tribute grubudur çünkü bunun üstüne normal bir bütçe ile en azından prodüksiyon olarak çıkılamaz. adamlar bildiğin efsane pulse konserinin birebir sahnesi ve efektlerini yapmışlar zevkten bayılma ihtimaliniz var.

bu yorumu david gilmour’u canlı dinlemiş biri olarak yapıyorum. muazzamlar.