şükela:  tümü | bugün
  • kapanan british council yerine açılmış kurs sanırım british council in eski binasında eğitim veriyor
  • british councilin kurs ve kutuphanesinin kapanmasi sonrasinda ayni binada ve ayni kadro ile hizmet veren dil kursu...
  • türkiye'deki tek quality-english üyesi dil kursu. dil kurslarının yanı sıra yurtdışı için eğitim danışmanlık hizmeti de sunmaktalar. yurtdışı dediysek ingiltere tabii ki.
    http://www.britishside-edu.com/
  • ielts hazırlık kursuna katılmak isteyen öğrencilerden, girdikleri seviye tespit sınavında lower advanced seviyesinde not almalarını bekleyen kurum.
  • içten ve eğlenceli hocaları bulunan kurs. tavsiye edilir.
  • kur başına 700 tl istiyorlar.
  • tamamen yabancı hocalarla eğitim veren dil kursudur. hocaları da eğitimi de eğlenceli ve kaliteli. kursa ek olarak telaffuz dersleri ve film gösterimleri yapıyorlar.
  • ingilizce kurs arayanlara şiddetle öneririm. 2 kur gittim ve gerçekten öğretmenler ve sistem çok çok başarılıydı. ha benim eşşekliğimden ben pek bir şey öğrenmedim ama öğrenmeye hevesli insanlar için çok yararlı olacaktır.

hocaların hepsi ingiliz, amerikalı ya da kanadalı ve normalde de işleri dil öğretmenliği olan insanlar. diğer dil kursları gibi amerikalı taklidi yapan türkler hocalık yapmıyor yani..

eğitim hayatım boyunca gördüğüm en başarılı öğretmen, bu kurstaki öğretmenimdi. zaten ben hariç, sınıfımdaki insanların hepsi mevcut öğretmenleriyle devam edebilmek şartıyla bir dönem daha kayıt oldular.
  • aklimda hayvani pahali ama bir o kadar da güzel kantiniyle yer etmis dil kursu. cok güzel pogacalari ve kekleri vardi. ve evet kurs fiyati pahaliydi, ama degmisti.