• ekşi sözlük'te hakkındaki olumsuz entryler götümüze girebilir gerekçesiyle silindiği için sadece iyi yanlarını gördüğünüz, dışı seni içi beni yakar sözde eğitim kurumu.
  • ingilizce kurs arayanlara şiddetle öneririm. 2 kur gittim ve gerçekten öğretmenler ve sistem çok çok başarılıydı. ha benim eşşekliğimden ben pek bir şey öğrenmedim ama öğrenmeye hevesli insanlar için çok yararlı olacaktır.

hocaların hepsi ingiliz, amerikalı ya da kanadalı ve normalde de işleri dil öğretmenliği olan insanlar. diğer dil kursları gibi amerikalı taklidi yapan türkler hocalık yapmıyor yani..

eğitim hayatım boyunca gördüğüm en başarılı öğretmen, bu kurstaki öğretmenimdi. zaten ben hariç, sınıfımdaki insanların hepsi mevcut öğretmenleriyle devam edebilmek şartıyla bir dönem daha kayıt oldular.
  • kurs kaliteli. hocalar kurstan daha kaliteli. huzurlu bir ortamı var.
  • ben memnun kalmamıştım. kısa boylu bi erkek hocaydı. ingilizdi heralde. neden konuşmuyorsunuz diye sitem edip durdu sınıfa. sonra zaten buhran geldi hocadan bıraktım. gelenlerin de seviyeleri iyiydi. ileri seviye speaking için geliyordu o sınıf. 10 kişi kadardık.

neyse. zaten kimse de neden gelmiyorsun, memnun kaldın mı diye sormadı.

boşu boşuna o kadar para ödedim vesselam.
  • pre intermediate seviyeden girip bugün advanced seviyeye gelerek eğitimimi sonlandırdığım kurum. türkiye'de yada yabancı bir ülkede farklı bir lisanı öğrenmek hiç kolay değil. kuruma, eğitmene ve verilen eğitime inanmak ve yüzde yüz olmasa da ona yakın odaklanmak gerek. zira aldığın eğitim çok iyi bile olsa çıkıp dışarıda türkçe konuşuyorsun. ben bu zor süreci çok şükür atlattım. çalıştığım kuruma verilmek üzere bulats's sınavına da girdim. bundan sonra uzun bir süre ingilizce, sınav, eğitim laflarını duymak istemiyorum. 2 - 2,5 senedir hafta sonlarımı bu uğurda feda ettim. her şeye rağmen british side'a ve eğitmenlerine çok teşekkür ediyorum. gerçekten kaliteli bir kurum. yurt dışında da sadece kaliteli kurumlara öğrenci gönderiyorlar. inşallah bu şekilde bozulmadan devam ederler.
  • an itibariyle kantini bulunmayan kurum. teras da sürekli servis dışı durumunda bulunan çay-kahve makineleri mevcut. fiyatları diğer kurumların ortalama iki katı fiyatına denk gelmesine rağmen, fiyatla orantılı kalitede bir eğitim alamadım. bir kur 54 dersten oluşur, ödediğiniz saat başı ücrete zaten çok rahat özel ders bulabilirsiniz. velhasıl ününün, internet ortamında olumlu yorum yazan çalışanlarına bağlıyorum. çünkü, hiç bir şekilde gidip kayıt olmadan herhangi bir derslerini izleyemezsiniz, hatta öğrencisi olsanız bile yapamazsınız.
  • online eğitimlerini merak ediyorum.
  • ingilizce eğitiminde bence rakipsiz. yurt içinde ve yurt dışında eğitim almış biri olarak söylüyorum. öğretmen kalitesi kesinlikle ingilteredeki çoğu üst düzey kurstan dahi daha iyi, ki ben london school of english'e gitmiştim. yurt dışı eğitim departmanları güleryüzlü ve çok yardımsever. kafe'si harika. terasta muhteşem bir boğaz manzarası var. ne denebilir ki. gelen öğrenci kitlesi gerçekten kaliteli. evet diğer kurslardan daha pahalı ama karşılığını alıyorsan o da kabul edilebilir.inşallah uzun yıllar bu çizgilerini, bozmadan devam ederler.
  • bu kurumu bile eleştiren arkadaşlar var. neye göre kime göre. ayrıca burası elbetteki ticarethane. vakıf değil ki. ben ingiltere'nin en iyi kursu denen iki kurumda ders aldım 6 ay. buradaki eğitmen kalitesini orada görmedim. kesinlikle çok profesyonel bir kurum. ıelts'den istediğim puanı almamı sağlayan linda'yı ayrıyeten ellerinden öpüyorum. zira kendisi 65 yaşında bir teyzemiz.
  • ingilizce, paranın hakkının verseler bari diye aylardır ötelediğim kurstu.
    seviye tespite girmeden, en alt kademeden başlayayım diye diretmiş olsam da kabul etmediler.
    yazılı ve sözlü olarak yapıldı ve elementary 1 olarak başlamama karar verdiler.

böylece 1 kur parasından beni kurtarmış oldular. benim eşekliğime kalsa hem zaman olarak, hem de para olarak kaybım olacaktı. kazıklanma hissini bir nebze olsun azalttılar sağ olsunlar. umarım iki de cümle öğrenir ve giden paraya acımam.

benimle bugün konuşan hoca, shen mi şen mi adını bile bilmiyorum ama gogle translate ingilizcemle anlaşabildiğimizi düşünüyorum.
    tüm cümlelerini, sondaki kelime ile anladım fakat bir türlü konuşamadım tabi. cümle kurmak yerine kelimelerle anlaştık. keyifliydi.
hesabın var mı? giriş yap