şükela:  tümü | bugün soru sor
589 entry daha
  • babası jamie spears'ın kolon kanseri olması şüphesiyle kaldırıldığı hastanede durumunun ağırlaşması ve bu sürecin ne kadar devam edeceğinin belirsizliği sebebiyle hazırlandığı vegas turnesi olan dominotion isimli turnesini 6 ile 12 ay arası, belirsiz süreliğine erteleme kararı aldığını açıklayan mini kraliçe.

bilen bilir, britney 8 yaşındayken star search'e katıldığı esnalarda babası jamie spears iflas etmişti ve büyük bir maddi zorluk çekiyorlardı. britney, aldı yürüdü ve tüm ailesine maddi refah içerisinde destek olarak ilerledi. 2007 yılında kafayı yiyip, ölümden döndüğü dönemden sonrasında ise hayatına giren orospu evlatlarının kendisini sömürmesinden sonra babası jamie spears kızının tüm finans işlerinin sorumluluğunu aldı ve britney, babasının izni olmadan büyük harcamalar yapamayacak şekilde yaşıyor taa 2008 yılından bu yana. en başlarda jamie'ye fena saydırıyordum ama şimdilerde iyi ki yapmış diyorum.

bu sebeplerden ötürüdür ki, britney ailesine inanılmaz düşkündür. çocukluk fotoğrafını paylaşıp uzun bir yazı yazmış instagram'da. içim acıdı. her kim olursa olsun anne ve baba söz konusu olunca akan sular durur her daim. umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur ama durumunun pek de iç açıcı olmadığı haberleri geliyor. britney'de hastane köşelerinde şu şekilde yansıyor kameralara. arkadaki arkadaşta britney'in sevgilisi sam. bu dönemde britney'e bayağı bir destek olduğu söyleniyor.

britney'in 2007 yılında delirdiği dönemlere karşı en samimi içeriklerinin bulunduğu for the record belgeselinde, circus albümünün çıkış single'ı olan womanizer'ın klip çekimlerinde babasının taklitini yapmıştı. babası da izlerken hüzünlenip ağlamıştı. o komik ve güzel anları buraya bırakıyorum. umarım babası sapa sağlam yaşantısına geri döner.