şükela:  tümü | bugün
76 entry daha
 • su hatunu begenmeyenler kimlerle cikiyo lan cok merak ediyorum.
 • duygularım cem yılmaz'dan gelsin:

  - he amk sırta bak! aynı bizim hamal hasan

  - alırım, hiç affetmem!
 • başlığa açan arkadaşa hak veriyorum ulan kadın verse nefessiz düzecek adamlar gelmiş sıradan video diyor tamam sıradan da be amına kodum sanki kendisi bu videoyu izlerken jakuzide elinde meyveli votkası sağ kolunda esmer sol kolunda sarışın hatun var sanır yemeyin bizi.
 • hastası falan değilim de 90larda biz kendisiyle büyüdük bilen bilir. (bkz: hit me baby one more time) şarkısının çalınmadığı yer yoktu belki de. her ne kadar en sevdiğim şarkıları gimme more, ı am a slave 4 u, slumber party, make me ... olsa da.

  yıllar içerisinde evlilik geçirdi çocuk doğurdu haliyle o eski enerjisi ve çekiciliği kalmadı. evliliğin sanat hayatını bitirdiği bir gerçektir bu bağlamda. istisnaları olsa da, o yürek hoplatan göz yaşartan ciddi bir iz bırakan insan evlilikten sonra hele hele çocuk da eklenirse eskisi gibi olamaz.

  buna karşın britney yine de iyi bir dönüş yaptı ve yine birçok güzel şarkıyla hayranlarını coşturmayı bildi.

  hal böyle iken britney'i beğenmeyenler cidden doktora görünsün.
 • kurumuş.
 • vücudu sağlam görünüyor o şişman hallerinden eser yok; fakat aynı şeyi akıl sağlığı için söyleyemeceğim.
 • rihanna yı çok severim britney i zerre sevmem ama hala güzel vücudu var bir rihanna ya bak birde britney e
 • yüz ifadesine bakılırsa kendisine de şaşkına düşüren videodur.
 • şu kadının yaşadıklarının onda birini yaşasak ne hale geliriz acaba? hala da taş gibi maşallah. hele de kadınlar hiç konuşmasın, pazartesi günleri makyajınızı biraz aceleye getirince iş yerleri korku filmi setlerine dönüşüyor. vize-final zamanı 08:00 sınavlarında
  erkek arkadaşlarınız sizi tanıyamıyor kızlar.
 • farklı bir konuda yaklaşmak lazım aslında bu videoya. yüzeysellikten ziyade daha derin bir anlam içerdiğini ya da en azından, derin bir anlam çıkarabileceğim kadar farklı bir perspektif imkanı sunan bir video.

  2007 yılında, 2 çocuğunun, boşanmasının ve evlilikten önceki eski sevgilinin (aynı zamanda ilk sevgili) ayrılık acısını atlatamadan evlenip, çocuk sahibi olup, ardından boşanıp ve velayeti kaybedip, gece klübü batağına düşüp, uyuşturucu alışkanlığı edinip, saçını kazıtıp tüm dünya tarafından her geçen gün iğrenç, küfür, hakaret ve lanet okunan cümleleri işitip, her gün duvardan duvara vurulduğun ve üzerinde 'ne zaman ölecek' konulu tahmin yarışmaları düzenlenen bir kadınken, bugün işinin başında olup, bomba gibi bir albüm yapıp (her ne kadar flokpolsa da), ardından 4 yıllık vegas turnesini henüz 2 hafta önce bitirip, ölümün kokusunu çekmesine rağmen hala ayakta olan bir kadının videosu bence bu.

  hollywood gibi insan ruhunu lime lime eden, asla acıması olmayan ve nitelikten çok niceliğin vurgulandığı bir dünyada, üstelik bir kadın olarak tüm bu aşamalardan geçmesine rağmen, hala eğlenip, hayata sağlıklı bir şekilde devam edebiliyor olması bile efsane olan bir kadının, 36 yaşında duvar gibi durabildiği bir videodur.
19 entry daha