şükela:  tümü | bugün
 • 2009 yılında internet üzerinden kısa skeçler olarak başlayan 2014 yılı itibari ile comedy central'da dizi olarak yayına devam eden new york'ta yaşayan iki ablanın çeşitli sohbet, muhabbet ve şakacıklarını konu edinen dizi. bi bakıma 2 broke girls'e benziyor ama çekimler için stüdyo değil gerçek mekanlar kullanılıyor. bi de cüğaranın gözüne gözüne vuruyorlar. izlenir.
 • ilana glazer ve abbi jacobson tarafından yazılmıştır. ikili aynı zamanda başrolleri de paylaşır.
  güzel kafalar yaşıyorlar, gerçekçi bir new york city/brooklyn dizisi çekiyorlar, uzun günün sonunda kafa dağıtmak için şahane dizi.
  ha bir de, amy poehler yapımcı olarak destek vermektedir bu ablalara.
 • internetten televizyona son transfer. hakkında ayrıntılı bir yazı da var şurada
 • bir hbo harikası diyesim geliyor, olmadığına şaşıyorum. girls'den çok daha gerçekçi ve komik buluyorum.
  herkesin hayatında bir ilana olmalı, malesef bende uzun süredir yok. herkes de biraz abby zaten. gerçekten hayat gailesi komedisi görmek isteyen 2 broke girls falan izlemesin boşuna.
 • ilanayı sevimli ya da itici bulanlar olarak ikiye ayrılmış durumdayız. ben itici buluyorum, kendisinde lise devrini hayata yaymaya çalışan beyinsiz özgür kız havaları mevcut. sevimli ve seksiyim modunda.
  toplu taşıma araçlarında bacaklarını ayırarak iğrenç görüntü sunan insanların ekrandaki gölgesi.
 • ıt gibi bir yil 3. sezonunun yayinlanmasini bekleyecegim dizicik.

  her ne kadar dizideki karakterlerin hayatlari mukemmel olmasa da para icin yaptiklari insana ilham veriyo. gercekten.

  karakterlerin hikayelerinin gercekciligi, detayliligi, saturday night live castinin ugramalari ve bevers'in sevgilisinin gizemi de diziyi iyiden iyiye tadindan yemez hale sokuyor.

  shameless, girls, 2 broke girls karisimi bir dizi diyebilirim.

  cogu kisinin de gordugu gibi girls'den daha gercekci ve kesinlikle daha komik.

  ın yo face lena dunham
 • kesinlikle 2 broke girls yada girls'den kat kat daha iyi ve farklı olan dizi. aynı kulvarlarda bile değiller.
 • geçen sene comedy central'in sponsorluğunu yaptığı bir partiye katılmıştım. canlarım, sağolsunlar çok güzel yedik içtik eğlendik, bedava. oradan bir tshirt almıştım üstünde broad fucking city yazan, pamuğu da o kadar güzel ki, yumuşacık, yatarken giyiyorum bir senedir. ama insan bir kere demez mi broad fucking city nedir yahu? meğer o parti broad city'nin lansman partilerinden biriymiş. kafa bin ve etrafta dikkat dağıtan çok fazla şey olduğundan anlamamışız.

  bir kaç gün önce denk geldim bu diziye, madem bunun tshirtü var bende mecbur izlemem lazım, diyerek izledim. çok şahane dizi, bayıldım, çok güldüm. konudan özetin özeti şeklinde bahsedecek olursam, 2 tuhaf komik 20li yaşlarda kızın new york'ta geçen hayatlarının hikayesi.

  kimler sever:
  - edepsiz ve ahlaksız bir espri anlayışı olanlar
  - kadın hikayeleri sevenler
  - new york hikayeleri sevenler
  - how to make it in america, girls sevenler
 • gerçekçilik muhabbetinden dolayı sanırım sürekli girls'le benzeştirilmiş dizi. bence shameless ve2 broke girls'le alakası yok. girls kadar iyi mi onu da bilemeyeceğim. henüz 6 bölüm izledim ve gerçekten güzel buldum. sempatik bir mizahı var. zaten çekim yöntemi ve gerçek sahne kullanımlarından olsa gerek evet ''çok gerçek bir şey izliyorum''u uyandırıyor. aklıma bir an dogma 95 geldi :d. neyse güzel güzel izlenir bir dizi işte.
 • şu anda ekranlardaki en iyi komedilerden biridir. ilana karakteri de idolümdür.

  bununla birlikte girls'le karşılaştırılmaması gereken dizi. lena dunham'ın egosundan ve içi boş woody allen monologlarından gına gelmiyor mu yahu size de?