şükela:  tümü | bugün
 • şu sıralar birinci yaşını kutlamakla meşgul, dizi üzerine yoğunlaşmış sağlam torrent sitesi. dizilerin yayınlanma hızı gayet iyi, çeşit bol ve download hızları en üst seviyede seyrediyor. tasarım olarak birçok abidik siteden ayrılmakta, bu alanda da farklılık yaratmayı bilmişler. kuruluşundan 1 sene gibi kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen, geldikleri nokta çok iyi. bu arada belirtmekte fayda var, bu site ratio tutmuyor. istediğin kadar indir, senden istediği torrentleri belli bir süre seed etmen. bunun dışında herhangi bir yaptırımı yok.

  son olarak, gevur sitelerinden sağlam bir upload miktarı ile güzel bir ratio yaptığını gösteren 2 kişiye davetiyem var.

  bitti,evet.
 • (bkz: bitmetv.org)
 • seed sorunu olan kullanıcılar için bir nimet değerindeki torrent sitesi. içerik çok geniş*, tasarım çok hoş*; üstelik bir bölümü 24 saat, bir paketi ise 120 saat seed'de tutmanız yetiyor. sonrasında vurun patlasın, çalın oynasın.
 • elimde sınırsız davetiyesi mevcut olan ve dağıtırken cömert olacağım tv torrent sitesi. özel mesaj atmanız yeterli.
  (bkz: btn)

  not: bitti, ama birçok kişiyi hesabına kavuşturdum mu? evet.
 • yeni açılmış, güzel bir türk forumun olduğu en iyi dizi torrent sitesi. hazır siteye türk dizileri de yüklenmeye başlanmışken ve davetiye sistemi açıkken üye olmayan kalmasın.
 • üye alımını kapatmasına türk kullanıcıların katkısı olduğunu düşündüğüm torrent sitesi.

  neden böyle düşündüğümü de açıklayayım; kullanıcıların bonus puanı kazanmaları için trivia diye bir bölüm eklediler siteye. bu bölümde soruları cevaplıyor, verdiğiniz doğru cevaplara göre bonus puan kazanıyordunuz. her tur 10 sorudan oluşuyor, doğru cevapladığınız soru başına 100 puan, eğer hepsini doğru cevaplarsanız 2000 puan kazanıyordunuz. bizim kurnaz arkadaşlarımız, bu trivia da sorulan bütün soruların cevaplarını ezberleyerek sürekli puan kazanmaya başladılar. puan kazandıkça kullanıcı sınıfı değiştirdiler ya da puanları arkadaşlarına gönderip onların kullanıcı sınıfı değiştirmelerine yardımcı oldular. tabi bunun farkına varan azza, kendisi sitenin sahibi, trivia ve bonus puan bölümünü kaldırdı.
  bonus puan için trivia bölümünü kötüye kullanan yabancılarda vardır illaki, ama forumdan gördüğüm kadarıyla türk kullanıcılar abartmışlardı. sonuç olarak artık bonus puan alışverişi yapılamayacak, hakkıyla bonus puan kazananlar da arkadaşlarına gönderemeyecek. her zaman olduğu gibi, kurunun yanında yaş olan da yandı.
 • güzel bir torrent sitesi ,aradığınız her diziyi kolayca bulup hızlı bir şekilde indirebilirsiniz ,fakat seed biraz problem ki bu sebepten
  muhtemelen iki hafta içinde üyeliğim kapanacak ,elimde 4 adet davetiye var, ileride bana geri dönmesi dileğiyle isteyene gönderebilirim...

  not: davet sistemi kısıtlanmış ,sadece master kullanıcı ve üstüne davet hakkı tanınmıştır.
 • aradığınız her abd ve ingiltere dizisini barındıran, pretimelarıyla göz dolduran ratiosuz bir torrent sitesi. uzun süredir yabancı dizileri de yükleyebiliyorsunuz, türk, bulgar ve bilimum dilde dizi mevcut. uzun süredir üye alımını kapadılar, çok kısıtlı bir kitlenin davetiye hakkı var. tv içeriği ile ilgiliyseniz kaçırmamanız gereken bir site.
 • no ration olan ve kaynak sıkıntısı cekilmeye bir torrent sitesi.