şükela:  tümü | bugün
 • merhabalar;

  alanında uzman kişiler tarafından kurulan "broadcity" tecrübeleri ile sizlerle. her ne kadar yeni kurulmuş bir platform olsak da yönetim ve bdc rip grubumuz zamanında çok iyi işlerle tanınmış ve saygı gören kişilerdir. her zaman en kaliteli ve en güncel içeriklerle hizmet vermekteyiz.

  şubat ayının sonuna kadar üyelik işlemleri açıktır.

  sizleri biran önce aramızda görmek istiyoruz ! broadcity.in adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

  sevgi ve saygıyla broadcity.in yönetimi.
 • türk torent sitesi
  üyelik açık
  http://broadcity.in/
 • üyelikleri açık olan torrent sitesi son günlerde kapanan sitelere alternatif olabilir türkçe içerik için.
 • http://broadcity.in/index.php

  2019'un başında açılmış olan içeriğini ve kadrosunu yavaş yavaş oturtmuş türk trackerı.
  şu an piyasadaki en iyi türk sitelerden birisi hatta 1080p bluray sunumları olsun,remux sunumları olsun bir çok rakibinden çok çok öndedir.yönetim ekibi yıllardır bu piyasada olduklarından dolayı gayet bilgili,anlayışlı sıcakkanlı insanlardır.çok uzun süredir tanıyorum sağ olsunlar hiç sıkıntım olmadı :)

  sunumlar seedbox-server üzerinden yapılıyor yani çok hızlı bir şekilde çekebilirsiniz ek olarak uzunca bir sürede seeder bulunabiliyor.ayrıca kendi encode'larını sürekli yedekliyorlar eğer bir sıkıntı olmazsa ilerleyen yıllarda da sunumlara re-seed istediğiniz zaman olumlu geri dönüş alacaksınız.

  kendi grupları bdc'dir çoğu filmi kendileri encode edip sunarlar. zaten dediğim gibi sitenin ekibi yıllardır bu alemde olduğu için ripleri kalitelidir.

  bunun yanı sıra
  playhd,viethd,mteam,prodji,ctrlhd,sbr,ebp,strife,epsilon,chd,kralimarko,framestor gibi torrent dünyasının en bilinen gruplarının encode'larına türkçe dil ekleyip sunarlar (kısaca büyük bir amme hizmeti :d)

  kısaca özetlemek gerekirse piyasada sürekli açılıp kapanan,havadan sudan üye banlayan,içeriği bomboş olan sitelerin içinde parlayan güzel bir sitedir üye olunursa pişman etmez diye düşünüyorum. üyelikler açık ancak yakın zamanda kapanıp uzun süre açılmayacak. eğer açık değilse yeşillendirin yardımcı olmaya çalışayım.
 • üyeliklerin an itibariyle açık olduğu site.

  http://broadcity.in/
 • güzel bir trackera benziyor ancak şu dikkatimi çekti; kullanıcı grupları listesini birebir türktorrent'ten kopyalamışlar. hatta neredeyse forumdaki sayfaları bile aynı.*
 • 27 ekim 2019 saat 20 00 den beri girilemeyen kaliteli paylaşımları olan torrent sitesiydi yöneticileride çok kaliteli insanlardı umarım geri döner
  site içinde yaptıkları farkındalık kampanyaları vardı çogu insanın resmi yerlerde bile yapmadığı şeyi bir torrent sitesinde yapmışlardı umarım döner
 • 29 ekim de çöken site

  güncelleme 1 : 29 ekimde düzenlenen ülkece siber saldırıdan sonra 29 ekim saat 01 sularında geri dönmeyi başarmıştır
 • torrentday davetiyesi karşılığında davetiye verebilecek olan var mı
 • üyelikleri kısa süreliğine açılan torrent sitesi.