şükela:  tümü | bugün soru sor
  • arı yiyiciler adli geyigin izlenmemesi gerektiği hayvanat bahçesidir. 10 kişi gidilirse bilet yarı fiyatına iner, girenlere sorup toptan giriş yapmanız mümkün es geçilmemesi gerekir. hızlı gezilmesse bir kerede bitmesi mümkün olmayan geniş bir alana yayılmıştır, o yüzden erken gitmekte fayda vardır. kutup ayısının topla oynamasını izlemek için gitmenize gerek yoktur, central park zoo'daki kutup ayısı da pek güzel aynı eğlenceyi size şehir ortasında yaşattırır.
  • çarşamba günleri (donation day) bir nevi halk günü olduğundan ücretsiz olarak girilebilen devasa bir hayvanat bahçesidir. ancak bedava girdim diye sevinmeyin ota boka ekstra ücret istiyorlar. örneğin goril ve böcekler ücretliydi. bedava görülebilenler aklımda kaldığı kadarı ile; kutup ayısı, boz ayı, şempanze, zürafa, yılan ve timsahtı. bir de hayvanat bahçesinin her yerinde yeme içme olayı ve tahmin edebileceğiniz üzere tıkına tıkana yiyen amerikalılar. valla buraya camış gibi yemek yemeye gelen insanları mı sergileniyor yoksa hayvanlar mı karar verebilmiş değilim...
  • "total experience" adini verdikleri 36$lik biletten alirsaniz, icerideki tum parali aktivitelerden ek ucret odemeden faydalanabileceginiz hayvanat bahcesi.