şükela:  tümü | bugün
  • sanırım yemek sepeti üzerinden artık sipariş verilemeyen pizzacı çünkü bir haftadır yemek sepetindeki sayfalarında bu restoran şu anda servis vermemektedir yazısı görünüyor.
  • geçen gün liseden hemen hemen yeni mezun olmuş liseli piçlerin pardon arkadaşlarımın beni götürdüğü yerdir. 4 erkek 1 kız gittik guitar hero'dan çıkıp. o kızcağız da vokal yapıyodu o yüzden. adam tek başına orada duruyor, kendi hazırlıyor tüm pizzaları mis gibi. baharatlar falan da var bol. pizzadan sonra üzüm de getirdi bize. üniversite harçlarından tut da odtü'nün hali ne olacağa kadar muhabbet ettik.

4 orta boy karışık mı ne pizza yedik 2 litrelik ice tea 1 litrelik pepsi toplam 41 falan tuttu. 5 imiz de doyduk valla. zaten ben doyduysam herkes doyar bunu unutmayalım. orion dinliyorum, yerel pizzacıyı anlatıyorum, bir yandan usis'ten ders seçmeye çalışıyorum, bir yandan bir an önce yemek yiyeyim de gidip guinness içeyim falan diye bekliyorum, bir yandan eski sevgililerimden birisinle whatsapp denen şeyden konuşmaya çalışıyorum ve en önemlisi bunların hepsini yaparken "ruhsar" izliyorum!

ekleme: farkettim ki aynı zamanda ekşi sözlük'e entry bile yazıyorum.
  • özgür yazılıma verdiği destekle bir anda dikkatimi çeken pizzacı. ana sayfasında ve twitter hesabında yazılanlara göre pizza yiyene pardus hediye.

http://www.bronzopizza.com/
    https://twitter.com/bronzopizza
  • bakırköy'de ikamet eden underground pizzacı. cool bir amca tek başına hem pizzaları yapıyor hem de garsonluğunu yapıyor burda. hayatımda burada yediğim bodrum çökertme kadar harika bir şey yemedim, yiyemem. yani yerken resmen sarılmak istiyorum bitmesin istiyorum pizzaya o derece bir his oluşuyor bende. o kıtır patatesler ve parça etin uyumu... öhöm neyse... fiyat olarak da gayet uygun bir yer olduğunu düşünüyorum. aslına bakılırsa buraya bu entryi girerken bile acaba girsem mi diye düşündüm çünkü o kadar underrated bir yer ki hep sadece bilen az sayıda kişilere özel bir yer olarak kalsın demiştim. ama artık dayanamayıp her yerde reklamını yapacağım sanırım.