• dinlerken adrenalimin had safhaya ciktigi grup.
    tabii bunda laço tayfa'nın da katkısı büyük!
    albüm kayitlarinin ses kalitesi koparmis...

türkiye disinda dinlenip dinlenmemelerini, internetteki ilgili site sayilarina bakarak anlayabilirsiniz...
    sahne performanslarına gelince...
    siz hasmet babaoglu'nu baska nerede göbek atarken görebilirdiniz???
  • stefani diye insanüstü güzellikte bi kadın vokale sahip grup.
    saklıkent'te en önde dinler, şarkılarını hep bir ağızdan terennüm eder iken, beni benden alan danslarıyla,giydiği deri pantolla eril ankara izleyicisine de kafayı yediren bu kadına ait ter silinme havlusu, çok sevgili bir arkadaşım tarafından çalınmış,bana tevdi edilmiştir.
    fondöten lekeli, parfüm kokulu havlu,diğer kutsal emanetlerimin yanında bulunmaktadır.

(bkz: fetiş)
  • fatih akın'ın temmuzda dan sonra yılmaz erdogan'ın organize işler'inde de müzikleri soundtrack olan grup.
  • in the buzz bag ile gelmiş, geçmiş en iyi türk-batı sentezini yapan grup diyebilirim onlar için. çoğu, pilav üstü kuru gibi, yama yama duran sentez denelemerinin aksine, birbirini bütünleyen, iç içe girmiş, kaynaşmış, üstelik her ikisi de tamamiyle otantik olan parçacıklardan oluşuyor bu albümdeki parçalar.
  • show tv'nin neredeyse tüm programlarında (magazin, spor, yemek...) kullandığı fon müziklerinin, günlük hayatta da aşina olduğumuz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz çoğu eserin üreticisi olan amerikalı grup. çok canlı ve eğlenceli müzik yapıyorlar. benim gibi bu zamana dek bu grubun varlığından habersiz olanlar çaktırmasın etrafa, büyük ayıp.
  • oryantalist ruh esintisi.
  • iki-üç gündür rüyamda çeşitli üyelerini- davulcusunu, vokalistini vs.- görüp muhabbet ettiğim, "vay drew abim, vay hanifah ablam" diye sarıldığım, çok sevdiğim müzik grubu.
  • profesyonel müzik dinleyiciliği diye bir şey varsa alayının eline veririm,kusura bakmayın ekşi alemi ama doğru konuşuyorum.grup yorum'undan cengiz kurtoğlu'na,jacob collier'den the cardigans'ına,chick corea'sından gary burton'ına,kerem görsev'e,queen,michael jackson,quartet muartertoğuz büyükberber,kongroove,balazs elemer,telvin,passiflora ve hepsinin birbiriyle çarpımı kadar çeşitli müziği bünyesinde eritmiş biri olarak söylüyorum,18-19 yaşlarındayım,tatile mersin'e gitmişim,flamingo yolunun orada köşede küçük bir d&r var,girdim,yeni çıkan albümlere baklıyorum,in the buzzbag albümünü aldım,laço tayfa'yla birlikte çıkardıkları..bindim arabaya,yanımda üniversiteden sınıf arkadaşım olan sevgilim var..flamingo yolunda sürmeye başladım,by and bye isimli parça bir başladı..o anı size nasıl tarif edeceğimi bilemiyorum,kendimden geçtim..böyle bir zevk,böyle bir tatmin duygusu olamaz..inanılmaz bir albümdür..albümün tamamı bir yana by and bye bir yana..muhakkak dinleyin arkadaşlar..hayatımın top ten'indeki seçkin yerini her daim muhafaza etmektedir
  • im juli'de, filme kesinlikle çok yakışmış şekilde fonda bol bol çalan grup.
  • muhabbeti hızlı konuşmaya çalışan telaffuz özürlülerle yapıldığında - buruklin fank eşenşıls mııı? hastasıyııımmm... - daha eğlenceli bir hal alan grup.
hesabın var mı? giriş yap