şükela:  tümü | bugün
277 entry daha
 • takasın detayları belli olmadı ama sanırım baya ucuza kapattılar harden’ı. nasıl manyak bir şeye dönüşecekler, bir tane topla nasıl yetinecekler ve dahası bu takım nasıl savunacak merakla bekliyorum.
 • james harden'ı alarak şampiyonluk ihtimalini sıfırlamış olan takımdır.

  harden, irving, durant üçü de takım oyuncusu değil. steve nash'e sabırlar diliyorum.

  doğu konferansında kartlar yeniden dağıtılmış durumda. yine underdog bi takım çıkacak finale belli oldu. bucks, nets bunlardan cacık olmaz.
 • james harden da takıma katıldıktan sonra ürkütücü bir hal almış ny temsilcisi.

  pg - kyrie irving (artık bir zahmet gelir oynar paşamız)
  sg - james harden
  sf - kevin durant

  pf ve c pozisyonlarına 2'şer metrelik iki adet direk diksen yine de bu takım alır götürür ne varsa.

  edit: ekşi felaket ekibi yine devrede. ya ligin en estetik dribbling yapan potaya giden adamı, curry'den sonraki en iyi şutör guardı ve aktif oyuncuların içinde muhtemelen yetenek olarak en üst seviyede olan oyuncusu aynı takımda toplanmış; bizimkiler de çıkmış o disiplinsiz, bu bencil, yok takım ruhu dinamikler bilmem ne zırvalıyor.

  tahminse kendi adıma bu takımın final oynayacağına emin gibiyim. ama her şeyden öte bu adamları birlikte oynarken görmek keyif verecektir. bırakın felaket tellallığı yapmayı. alın biranızı cipsinizi, izleyin gözleriniz şenlensin diyorum.
 • cesurlar bir gün, korkaklar her gün ölür düsturuna sahip franchise.

  bundan yıllar evvel kevin garnett ve paul pierce için takımı ipotek etmişlerdi. şimdi picklerin yanı sıra caris levert ve jarrett allen gibi iki önemli parçayı gözünü kırpmadan yolladılar. pek tabii muazzam bir oyuncu alıp şampiyon olma şanslarını artırdılar ama hem top paylaşımını nasıl yapacaklar hem de pota altını nasıl tutacaklar merak içerisindeyim.
 • harden alırken irving vermeden bile kendini üttürmeyi başarmış takas özürlü franchise. celtics’in yerine yattıkları 4 seneyi bu sefer rox için yatarlar.
 • bu kumar tutmazsa ikinci bir kg-the truth enkazı hatta daha beteri bile olabilir. herkesi heyecanlandırıyor şu an bu durum ama bakalım steve nash bunun altından kalkacak mı. kd-irving varken doğu şampiyonluğu düşünülürken şimdi direkt şampiyonluk moduna girmiştir brooklyn.
 • james harden'ın takıma katılmasıyla acayip güçlü oldular.
 • bir üçlü düşünün, en bencil olmayan adam kd. öyle bir üçlüye sahip şuan nets. ucube bir takım yapısı var. nash reise kolay gelsin valla, ne diyelim.
 • 10 yılda bir kazıklanmayı huy edinmiş takım. celtics tarafından tokatlanınca bir daha bu hataya düşmez demiştik ama öyle olmuyormuş. eğer bir şekilde irving denen manyağı takaslamayacaklarsa şampiyon olma ihtimalleri yok. gene draft haklarını mumla ararlar 2-3 seneye.
 • hiç yapmaması gereken bir işe bulaşmış franchise. takım hali hazırda yeni yeni oturmaya başlamış, formunu tutmaya başlamıştı. bazı nba gmleri şunu anlamıyor en çok sayı atan oyuncuları toplayınca şampiyon olunmuyor. ayrıca takımınızda kd varsa etrafında topla olabildiğince haşır neşir olmayan adamları oynatmanız lazım.kyrie - kd bile soru işaretiyken bir de ekstra harden mı geldi bu takıma ? gerçekten şaka gibi olay şu takas.
103 entry daha