şükela:  tümü | bugün
 • uzay takımı son 5 maçta 4. yenilgisini aldı. gece de sorunlu wizards’a kaybettiler. westbrook’ın tuğlacı modunu açtığı gecede böyle sorunlu wizards’a kaybetmek ayrı bir başarı hahshsjsjdj.
 • gerçekten şampiyonluk adayı olmak istiyorlarsa acil bir şekilde harden-irving takasını yapmalılar. irving'in kafası gerçekten garip, adam hala oynamıyor.
 • kevin durant'ın da parkelere dönmesi ve büyük iki oyuncuya sağlıklı bir şekilde sahip olmaları sayesinde, romantik taraftarların sezon başından beri "yok formaları acayip iyi" "yok saha dizaynı çok güzel olmuş" "gri parkeler müthiş" "steve nash, d'antoni small ball abi" "harden'ı da irving hariç şu, şu ve 2 pickle alalım" "doğunun en büyük favorisiyiz" "bed-stuy, grafiti, bklyn" diyerek kafa ütüledikleri takımdır.

  bak gördük kyrie ırving'i, müptezel paşamızın keyfi yerinde olacak da doğuya ve lige ambargo koyacak. uzay takımı dediler 11 maçın 6sını kaybettiler. bizim lakers'ın 2013 sezonundaki halleri neyse onu yaşıyorlar.
 • harden için irving’i elden çıkarması gereken takım. irving beyinsizi ile boston 2 yıl oyalandı. durant sakatlıktan iyi dönmüşken irving’i hızlıca şutlayıp harden’ı alın.

  c.levert
  harden
  durant
  harris
  allen

  bu 5’li ile finale yürüyün.
 • takasın detayları belli olmadı ama sanırım baya ucuza kapattılar harden’ı. nasıl manyak bir şeye dönüşecekler, bir tane topla nasıl yetinecekler ve dahası bu takım nasıl savunacak merakla bekliyorum.
 • james harden'ı alarak şampiyonluk ihtimalini sıfırlamış olan takımdır.

  harden, irving, durant üçü de takım oyuncusu değil. steve nash'e sabırlar diliyorum.

  doğu konferansında kartlar yeniden dağıtılmış durumda. yine underdog bi takım çıkacak finale belli oldu. bucks, nets bunlardan cacık olmaz.
 • james harden da takıma katıldıktan sonra ürkütücü bir hal almış ny temsilcisi.

  pg - kyrie irving (artık bir zahmet gelir oynar paşamız)
  sg - james harden
  sf - kevin durant

  pf ve c pozisyonlarına 2'şer metrelik iki adet direk diksen yine de bu takım alır götürür ne varsa.

  edit: ekşi felaket ekibi yine devrede. ya ligin en estetik dribbling yapan potaya giden adamı, curry'den sonraki en iyi şutör guardı ve aktif oyuncuların içinde muhtemelen yetenek olarak en üst seviyede olan oyuncusu aynı takımda toplanmış; bizimkiler de çıkmış o disiplinsiz, bu bencil, yok takım ruhu dinamikler bilmem ne zırvalıyor.

  tahminse kendi adıma bu takımın final oynayacağına emin gibiyim. ama her şeyden öte bu adamları birlikte oynarken görmek keyif verecektir. bırakın felaket tellallığı yapmayı. alın biranızı cipsinizi, izleyin gözleriniz şenlensin diyorum.
 • cesurlar bir gün, korkaklar her gün ölür düsturuna sahip franchise.

  bundan yıllar evvel kevin garnett ve paul pierce için takımı ipotek etmişlerdi. şimdi picklerin yanı sıra caris levert ve jarrett allen gibi iki önemli parçayı gözünü kırpmadan yolladılar. pek tabii muazzam bir oyuncu alıp şampiyon olma şanslarını artırdılar ama hem top paylaşımını nasıl yapacaklar hem de pota altını nasıl tutacaklar merak içerisindeyim.
 • harden alırken irving vermeden bile kendini üttürmeyi başarmış takas özürlü franchise. celtics’in yerine yattıkları 4 seneyi bu sefer rox için yatarlar.
 • bu kumar tutmazsa ikinci bir kg-the truth enkazı hatta daha beteri bile olabilir. herkesi heyecanlandırıyor şu an bu durum ama bakalım steve nash bunun altından kalkacak mı. kd-irving varken doğu şampiyonluğu düşünülürken şimdi direkt şampiyonluk moduna girmiştir brooklyn.