• espriden anlayanlar için harika bir komedi dizisi. boş zamanları değerlendirmek için oldukça uygun. tavsiye edilir.
  • and it's title of your sex tape
  • uzun zamandır izleyecek dizi bulamayan şahsıma denk geldiğinde tatile gittiğim yeri bırakıp kendisine kitleyen ve bir hafta gibi bi sürede hiç sıkılmadan bitirdiğim dizidir.

peralta ve doug judy ilişkisi keşke suçlu polis yerine ortak olsaydı ama olsun yine de en iyi sitcom örneğidir gözümde.
  • bugün (abd'ye göre tabii) premiere'i nbc'de yayınlanacak olan dizi.
  • geri dönmüş iki gözümün çiçeği.
  • aylardır 6. sezonunun çıkmasını büyük bir heyecanla bekleyen beni hayal kırıklığına uğratmış dizidir.

enerjisi çok düşük bir ilk bölüm olmuş. asla diğer sezonların tadını alamadım (bkz: oysa yoğurtlu sosun içimi ferahlatması gerekiyordu).

6x1'e puanım üzülerek 4.
  • aylardır sosyal medyada basılan hype'ı kesinliklikle karşılayamayan, kendi standardının çok altında bir bölümle 6. sezona başlayan dizi. çabuk toparlar umarım.

halloween geçtiği için heist bölümü koymamazlık yapmazlar diye umuyorum. tüm sene onun için yaşıyorum. (:
  • diğerlerinin aksine 6. sezona çok güzel bir başlangıç yaptıklarını düşündüğüm dizidir. özellikle jake x amy x holt kısımları beni gülmekten yerlere yatırdı. özetle bence 6. sezon şimdilik olmuş gibi. sıkıntı şu ki nbc ile yaptıkları anlaşmaya göre 6. sezon 13 bölüm olacak ve bu da halloween heist göremeyebiliriz demek. öyle olursa çok kötü olur çünkü halloween bu dizinin bence çok önemli bir parçası. bakalım, izleyip göreceğiz.

edit: havali ingilizce yazi uyardı. ek bölümler eklenmiş ve sanırım yine 20 küsür bölüm olacak! nine-nine!!!
  • 4. sezonu bitirdim. gerisini bitmesin diye izlememek ile tamamını izleyip bitirip tekrar izlemek arasında gidip geliyorum :)

öyle de mükemmel bir dizi. herkes söylemiş ama en son bu kadar the office izlerken (ki uk versiyonu ricky gervais özellikle) gülmüştüm ben de.
  • kesinlikle başarılı bir yapım,normalde komedi dizilerine kahkaha atamam.adamlar işini biliyor.keşke yapay zeka 100 yıl daha gelişmiş olsa da senaryolar bitmese
hesabın var mı? giriş yap