• gittiği bir yerde önüne konan yemekleri beğenmeyip salya sümük ağladığı söyleniyor. hayır duyan da patatesli yımırta, menemen, makarna felan getirdiler sanır tabak tabak.. yakıştı mı koskoca john mcclane'e bu tavır? o karizmatik bakışların, o efsanevi gülüşün (oha amına koyyim, adama içten içe meyilleniyomuşum lan meğer) neresine konduracaz şimdi "yemiycem işte, bana ne.. yemiycem, yemiycem, yemiycem!" refleksini? eskisi gibi olur mu her şey bundan sonra da? olmaz maalesef. sen kaybettin. o değil, hasbelkader bir öğrenci evine felan düşsen demek ki ağlamaktan gözlerin kör olur; yerden yere vurursun kendini yaşına başına bakmadan... birazcık iyimser ol arkadaş ya.
  • az önce izlediğim tanıtıma göre 31 ekim 2009* daki var mısın yok musun adlı saçma ötesi yarışmaya konuk olarak katılacak aktör. yarışmacı da karısı olacakmış.
  • hayatımda ilk defa imza aldığım kişi. acemilikle imzalatacak şey bulamayıp gömlek yakamı imzalattığım bana "to lunedor* from your pal" diye yazan kankam.
  • an itibariyle var mısın yok musun programında gözükmektedir. hala karizmatik kendisi. eşi de çok güzel.
  • programda* olmaktan nefret ettiğini yüz ifadeleriyle açıkça belli etmektedir. eşi pek sevimlidir. ama bruce, o kadar mı acı çekiyorsun orda otururken? acun ne dedin de getirdin adamı, alenen küfrediyor içinden besbelli. naptınız adama yahu?
  • an itibariyle "ne işim var lan benim burda" diye bas bas bağırmaktadır gözleriyle.
  • alaycı ve cool görünmeyi doğal biçimde başardığından canı sıkılıyormuş görüntüsü verebilir ama programda olmaktan ve eşine destek vermekten yana mutlu görünüyor.
  • dünyanın en güzel gülümseyen erkekleri arasında önemli bir yere sahiptir halen...
    an itibariyle var mısın yok musun yarışmasında da yakaladım bi kaç muhteşem tebessümünü ve hala insanın içinin yağlarını eritebiliyor gördüğüm kadarıyla bu tebessüm.
    üstelik saçlarının dökülmüş olmasına rağmen hala yakışıklı hala karizmatik. ayrıca karısı da çok masum ve asil bir görünüşe sahip. çok güzel bir hatun değil ancak güzel bir ışığı var... evet.
  • şu yaşıma kadar odamın duvarlarını süsleyen tek posterler kendisine aitti. oynadığı filmlerin listesini yapmıştım. izlemediklerimi tv de kaçırmamaya çalışıyordum. ilkokul yıllarımdan beri kendisiyle evlenmeye hayallerim bundan fazla bir süre olmadı hala devam ediyordu. evet artık yaşlanmış ama hala karizmatik, hala derin bakışları ve o özel gülüşüyle insanı etkilemeye devam ediyor. demi moore' dan boşandıktan sonra mutsuz gibi görünüyordu. şimdi de sanki biraz durgunlaşmış. bilmiyorum belki yaşının verdiği bir olgunluk çökmüş üstüne. umarım eşiyle sonuna dek mutlu bir şekilde devam ederler.
  • hanımı hakkında yorum annemden geldi.

- karısı bu mu?
    - evet anne.
    - neci bu.
    - eski topmodel.
    - hımm... güzel kız seçmiş, diğerleri gibi orospu suratlı değil.
    - m.e.*
hesabın var mı? giriş yap