• gülümsemesiyle bir ekol yaratmış ve taklit eden kimsenin aynı tadı yakalayamadığı, yaşlandıkça 'şarap' modunda olan aktör..
  • tek bir atletle dunyamizi sayisiz kez terorist, uzayli, psikopat, seri katil ve seri goktasindan kurtaran bruce willis'e yaptigi hizmetlerden oturu federal buro tarafindan fahri ajanlik berati verilmesi gerektigi inancindayim.(bkz: ben senin beynini seviyorum)
  • 2 gündür movie-max'de ki friends dizisinde görüp
    -yaw bu adamda ayrı bi karizma var..
    dediğim, amerikalı, genellikle ticari filmlere imzasını atmış ama hala anlayamadığım bi çekiciliğe sahip olan aktör*.
  • en son britney spears'ın babası olarak die hard 4:die hardest ta tekrar göreceğimiz paçalarından karizma damlayan insanüstüsü..ancak(bkz: kurt kocayınca)
  • amerikan sinemasında her daim tek geçtiğim, secret smile insanı bu abimiz, şu saat itibarıyla gazete ve tv'lerden duğduğum kadarıyla, amerikanın körfezdeki savaşı için amerikan ordusuna başvurup, gönüllü olarak savaşmak istediğini belirtmiş.. (bkz: ah be abi) (bkz: naptın sen)
  • süper diyorum başka bi şey diyemiyorum
    (bkz: kelimeler kifayetsiz kalıyor)
  • bugünler itibariyle ırak'a savaşa gitme talebiyle şerefsizlik makamına layık görülebilecek neofaşist.ancak willis bu makamda tek başına diildir zira ona, kendisi bir musevi olduğu için ikinci dünya savaşında yaşananlara dair savaş karşıtı filmler çekip daha sonra aynı savaş ırak (ötekiler) için geçerli olduğunda amerikan şahini kesilen steven spielberg eşlik etmektedir aynı makamda.
  • askere alınmayacağını bile bile "ben savaşmak, asmak kesmek istiyorum!" naralarıyla öne atılmasının amerikan kamuoyuna ve hollywood yapımcılarına yönelik bir şov olduğunu düşündüğüm aktör.
    askere alsalarmış da vurulsaymış! belki o zaman savaşın filmlerde dublör kullanarak çektiği sahnelere benzemediğini öğrenir, canlı kurtulursa savaş karşıtı bir adam olurdu.
    kırılan kalbimizi onarması için son bir şansı daha olurdu.
    ayrıca buradan bruce willse selam etmeden önce "ne savaşı kardeşim siktirin gidin!" diyen cesur yürek mel gibsona selam edip önünde saygıyla eğilirim.
    "cesur yürek korkak çıktı! savaştan kaçtı!" haberi yapan tercüman gazetesine de hakkettiği derecede bir hakaret bulamayan beynimi sikeyim.
  • gerçek savaşın da kendi çevirdiği filmlerdeki gibi olduğunu zanneden, muhtemelen tek başına bütün "pis,kötü" ırak askerlerini temizleyeceğini sanan, çevrilen filmlerin yalnızca izleyicileri değil oynayanları da etkilediğini gösteren artiz.
hesabın var mı? giriş yap