• bruce willis abimizde son derece karizmatik gözükebilir, gözleri kısıp hafifçe dudakları gerip omuz üstünden geriye bakarak gülümsemek. ama bu durum, siz aynı şeyi deneyince, sizde de işe yarayacak anlamına gelmemelidir. kakası gelmiş kabız ördek yavrusu gibi görünebilirsiniz bruce willis gülüşü yapıcam diye.*
  • filmlerinde benzer gülüşler yaptığı için üzerine yapışmıştır. buna benzer bir de kevin spacey gülüşü vardır ki, o daha çok "şimdi koydum sana işte" manasına gelir.
  • eğer bir şeye gülünecekse standart bu olmalı arkadaş. başkasını tanımam. düşün yani şimdi bakkala girdik :

+2 ekmek alıcam ben
    - abi gece oldu saat 12, ekmekler bayat. kalmadı ki.
    + :/ (bruce willis gülüşü var burda)

ve kapıdan yürüyerek çıkıyoruz. noldu ekmek alamadık, ama karizmamızla afedersin ortalığı kırdık geçirdik. ne bakkal kaldı ne esnaf. önemli olan nitelik değil, görüldüğü üzere 10 saniye sonra patlayacak bombayı imha etmişiz gibi bir etki bırakmak karşı tarafta. budur.

haydi şimdi kırda bayırda öğrendiklerimizi çalışalım, hayırlı işler. :/
  • kolasını içiyorken ağzında pipet olduğu halde, yandan gelen "şşt yakışıklı!" çağrısına refleksle dönmüş gibi yamuk, ani ve hoşnut bir gülümsemedir. allah onun canını almasındır.
  • bu guzelligi yapmadigi tek film 12 monkeys'dir. ki zaten terry gilliam, willis'i kadroya almadan once "o gulumsemeyi filmimde gormek istemiyorum" $eklinde tehdit etmistir herifi
  • once duduklar yana doğru yavaştan gider, son kademeye ulaştıktan sonra dişler de gösterilir.
  • bruce willis'i bruce willis yapan en önemli özellik..yapmadığı film yoktur..
  • zamanı gelecek, bir anda kendini tutamayıp "sevmek kim sen kimsiiiiin güldürme beeeeni" diye türkü söyleyecek sanırım.
  • mavi ay dönemine yetişenlerin gönlünde taht kuran çarpık gülümsemedir. sonra biz büyüdük ve kirlendi dünya, bruce abi cumhuriyetçi oldu, alaycı gülümseme sempatikliğini kaybetti filan.
  • her kapıyı açar. supermarkette kasiyer size fazladan bir ciklet verir mesela. cc olan final notunuz cb ye yukselir. halk otobüsünde gazi amca size kalkıp yerini vermek isteyebilir. üniversitedeyseniz kızlar teklif eder.soğuk kış gecelerinde yorgansız yatabilirsiniz.bu gülüş insanın içini ısıtır çünkü.bu gülüş öyle bir gülüştür ki ptt memurunun bile kanını kaynatır,mektuplar ertesi gün ulaşır.yaşlanmayı geciktirir,kırışıklıları azaltır.
hesabın var mı? giriş yap