şükela:  tümü | bugün soru sor
345 entry daha
  • bisiklete binerek turlandığında sizi yaklaşık bir iki saatliğine tüm dünyadan uzaklaştırmayı başarabilecek şehirdir.

beer wall önünde instagramlık poz kasabilirsiniz.

kanal turu yapmadan dönülmeyecek şehirler listesine kafadan girer.
  • burdaki yazilari okuyunca ben baska bir yere mi gittim acaba diye düsündüm. abartmayin allah askina. yok cikolata kokusuymus yok su yok bu, at kokusundan baska bir sey yoktu. cesit cesit biralari var o saglamdi.
  • muhteşem bir şehir. filmi izlendikten sonra tekrar gitmek işlediğim şehir.
  • güzel şehir, burada birkaç saat kalmak bile insana sanki başka bir dünyaya ışınlanmış hissi veriyor.
  • rüya gibi bir şehir ama orada yaşamaya çalışırsanız kabusa dönebilir
  • bu şehre tek başıma gittiğim, bir barda tripel karmeliet yudumlarken bilgisayarımdan işlerimi hallettiğim - ara verince kanallar boyunca boş boş yürüdüğüm bir hafta vardı.

çalışırken bile huzurlu olabiliyorsunuz, öyle bir şehir.
  • yıllar önce in bruges isimli benim için halen favori kara komedi filmlerinden biri olan filmi izledikten sonra hep gitmek istediğim ve sonunda 2018 haziran'da günübirlik ziyaret ettiğim şehir.

herkes tarafından dile getirilen huzurlu, büyülü, rüya gibi, sakin, el değmemiş ve romantik gibi sıfatları sonuna kadar hak eden, müthiş bir şehir. fakat şimdi bir isteğim daha var brüj ile ilgili; tekrar ve bu sefer kış ortası, soğuk ve sisliyken gitmek, sokaklarda kimseye rastlamayacağınız gecenin ve sabahın kör saatlerinde dar sokaklarında ve kanallarının etrafında yürümek, aynı in bruges'teki gibi.
  • 1 kere gidin, kalan 10 yıl boyunca tbt fotoğrafı paylaşıp ekmeğini yiyebilirsiniz. altına yazacağınız özlü sözleri ya da "çokkk özledimmmm" de unutmamak lazım.

tanım: sıkıcı bir şehir.
2 entry daha