şükela:  tümü | bugün
 • camarilla birliğine dahil olan 7 vampir klanından biri... brujah klanı, genel olarak asi ruhlu vampirlerden oluşur. brujahlar, sosyal değişime kolaylıkla ayak uydururlar ve içlerinde camarilla birliğine ait en güçlü vampirlerden bazıları yer alır. birçok diğer vampir, brujah'lardan "punk'çı kanun kaçakları" diye bahseder.
 • (bkz: vampire the masquerade) de, oyunun baş karakterinin dahil olduğu klan.
 • frp'de başımıza dm olarak gelişiyle başlayan tanışıklığın üç yıl içinde içtiği su ayrı gitmeyen arkadaşlığa dönüşmesiyle zamanımın çoğunu beraber geçirdiğim kişi. iyi frp'ci, hasta starcraft'cı, deli fifacı( yediği gollerden sonra duvarları tekmeleyip kalvye sürgüsünü kıracak kadar). yetenekli tabii ki, iyi çizer (ama ç.r. senaryosu beğenmez). ken parker'cı, sandman'cı.uykucu. çaycı, earl greyci.
 • güzel bir tatil beldesinde yalnız başıma dolaşıyordum. ve garip bir şekilde martin mystere okuyan, çizgi roman delisi çizer bir adamla tanıştım. o güne kadar bir tek ben çizgi roman okuyorum sanırdım. bu günlerde çoğu zaman onlardayım. şu an bile onun bilgisayarında yazıyorum, hatta o yazıyo. bu arada hayatta asitli şey içmez, meyve suyu ve votka limon hastasıdır, pearl jam'e deli olur.
 • gizli bir çevirmendir kendisi.
  artık değildir. yani çevirmendir de gizli değildir.
 • uyuz olduğu insanlara attığı pis bakışlar bizleri çoğu zaman korkutmuştur.
 • :) yine eskiden insanlık yoluna çok yakın olan insannara saygı duyan we onnarla brilikte açıkça yaşayabilmij bi klan...
  hem zeki adamlar ii düşünürler filozofturlar hem de ii savaşırlar... ideal klan...
 • buradaki nick'i hakkinda cok iyi $eyler du$unmesem de kendisi hakkinda tamamiyle ters yogunlukta duygular besledigim insandir. mesafeli ve sanatci duru$uyla dikkatimi cekmi$, hatta korkutmu$tur. o zamanlar valost o reassuring (obaaaa) tavriyla yanimda olmasaydi $u gune kadar cok daha korkulu gecerdi sanirim her $ey.
  ama bu abinin megersem bir bildigi varmi$. zira $i$li civarlarinda gecen her gun sonunda daha cok saygi ve sevgiyle anar oldum kendisini. bir de, ne zamandir cizgi roman getirtecegiz yurt di$larindan preacher'i olsun, from hell'in hedesi olsun ama denk getiremiyoruz bir turlu. o da olur bir gun degil mi oblomov bey?
 • pek bi sevdiim hernekadar artık pek gorusemesekde,pek super cihangir hatıralarımızınoldugu, harika bi aileye ve muazzam uyusuk bi bedene sahip mimar sinan fatihi..evinden 5 dakka mesafede olan taxime 3 saatte gelebilecek derecede ü$engec bünye..
 • "sen alsan votka limonu, ben açsam birayı, otursak sabahlara kadar, ben sabaha karşı camdan baksam 'oh abi hava ne güzel,' desem. zorla çıkarsam seni taksim'e. taksim'de yoldan geçenlere gülsek, girsek atariciye bi metal slug patlatsak, yesek sonra çılgın dürümü, kızılkayaları," dediğim kişidir kendisi. istanbuldan kaçıp bursaya döndükten sonra istanbul kadar özlediğim arkadaşım, ortağım.