• lahanasi piserken cok kotu kokan yer. butun sehrin oyle koktugunu dusunmek bile istemiyorum.
  • bir de orda atomium vardir.. bi atomu almislar zoom x10^1000 falan yapmislar.. guzel bi seydi..
  • avrupanın ve belçikanın resmi başkenti, çiş yapan çocuk heykeli ve tek tekçi birahaneleri ile ünlü en "cücük" başkent.
  • jacques breli hatırlatır bana, çukulataları da güseldir, paris'ten eurostar ile 2 saatte gidilinebilinmektedir
  • washington'dan soora dunyanin en yesil ikinci baskenti.yagmurlari hic eksilmeyen ve gunesin hic de comert davranmadigi bu kentin insanlari dunyanin en guzel cikolatalarini ureterek mutluluk hormonlarini dengelemeye calismislar , ama nafile...
  • hala niye geldigimi bilmedigim,bol midyeli,birali,çukulatali,ve papates kizartmali ulkenin bas kenti.ayrica isiyen çocuk heykeli der dururlar heykel kolum kadar bisey,ama rivayete gore yilbaslari ve bayramlarda sarap isermis.
  • ayrıca buranın jazz marathon adlı bir festivali vardır ki aman diyeyim. 3 günde 125 konser, 400 artist. şehrin her meydanında, her barında sürekli çalınıyor. midye de süper, bira zaten gani.
    (bkz: diksmuil)
  • temizligi, sessizligi en onemlisi de polissizligiyle goze inanilmaz guzel gelen sehir.
  • 1.60 euroya orta boy huni şeklinde ve inanılmaz miktarlarda patates kızatması yiyebileceğiniz, sevimli, küçük, göçe feci şekilde kucak açmış, arabı zencisi afrikalısı herkesin yaşadıı, etnik çeşitliliği nedeniyle adım başı uluslararası telefon hizmeti veren dükkanların olduğu avrupa başkenti...
  • bruxelles midi - brussels sud. bu $ehirde tabelalar iki dilde yazılır zira belcika baslıgında gorulur ki hem fransızca hem de flemenkce konusanlar bulunmaktadır. trenlerinde 4 dilde anons yapılır (almanca ve ingilizce'de dahil).

cukulatası, danteli ve birası me$hurdur. bir biracıda 89 ce$it bira vardı menude. bayagı da yagmur alan bir $ehirdir. avrupa'da kurulmu$ duzeni burda da gozlemleyebilirsiniz; zaten adamlar coktan refah devleti olmu$ ve insanlar hayatla barı$ık - goclerle gelen yabancıların durumu dı$ında.
hesabın var mı? giriş yap