şükela:  tümü | bugün
  • 3 sezondur fc porto savunmasında yerini sağlama alan, 27 yaşındaki agresif ve çok yönlü savunma oyuncusu.
  • 22 milyon euro * karşılığında fc zenit st. petersburg takımıyla 4 senelik sözleşme imzalayacak olan, geçen sene portekiz'de yılın futbolcusu seçilen defans oyuncusu.
  • kartalımızın genç yeteneği julio alves'in abisidir.
  • "dolapdereli gogocu mahalle piçi" tipli futbolcu
  • at ağızlı topçu. artık bizımla değilsın.
  • herkes şu adama yükleniyor neden anlamıyorum.

adam penaltı için kendini mental olarak hazırlamış, geri çağırılıyor nani gönderiliyor. nasıl bir sorumsuzluktur amk bu en başta. hayır onu geçtim, zaten moral motivasyonu sikilmiş bu arkadaşa bir sonraki penaltıyı kullandırmak nasıl bir kafa.

o penaltıda en az suçu olan insan bruno alves belki de. 2010'daki uruguay gana maçında mensah'ın penaltısından beri hayatta gördüğüm en laubali penaltıyı atan insan moutinho'ya da kimse bir şey demiyor, o da acayip. adam sıfır yüz ifadesi değişimiyle gitti, rezil bir penaltı attı, ve üzülmedi bile. bu ciddiyet değildi, direk sikimde değil tavrıydı.

pepe'yle baya iyi ikili olan oyuncudur, her ne kadar dümdüz bir defans oyuncusu olsa da.
  • ispanya karşısında kendisi dahil herkes biliyordu kaçıracağını. bu adama neden ilk 5'te penaltı attırılır anlamak mümkün değil. adam daha yanındakine pas veremiyor normal oyunda.
  • çakma coni dep.
  • hugo almeidanın stoper kardeşidir.
  • kesinlikle futbolcu tipi olmayan adam.

nani'nin, arkasından "houuu" diye bağırıp durdurması da sonraki penaltıyı kaçırmasında yüzde 70 etkili olmuştur. yazık. suçlu olmadığı bir gerçek.

ama o tipi, o hiçbir şeye benzemeyen tipi... bilemiyorum tam bir at ağız gerçekten.