şükela:  tümü | bugün
 • 2014 draftı'nın şok seçimi.
  hakkında oynadığı takım ve bir iki youtube videosu dışında hiçbirşey bulunamayan 20. sıra gibi bu draft için çok yüksek bir yerden seçilmiş tam bir muamma. geçen sezon brezilya liginde dört sayı ortalama tutturmuş, takımı brezilya ligi'nde playoff ilk turunda elenmiştir. bu bilgileri beş dakikalık küçük bir araştırmayla ancak bulabildim.
  nba'in ilginç ve aslında başarılı gm'lerinden ujiri onu torontolu yaptı. yaz liginde oynayacak. pozisyonu 3 numara gözüküyor. 95 doğumlu.
  nasıl bir hikayesi olacak çok merak ediyorum...
 • brezilyalı durant diyorlar hakkında.
 • draftee'miz bruno caboclo'yu raptors formasıyla dün gece izledim lakers'a karşı. reggie miller övdü yorumlarken. maçın hemen başında step back bir üçlük çaktı, döndü savunmada yardıma gelerek blokladı. ilk izlenim batum'a benziyor. 12 sayı, 2/2 üçlükle bitirdi
  http://www.nba.com/…711/torlal/gameinfo.html?ls=slt
 • yıllardır hakkında entry girilmemiş oyuncu.
  draft edildiği gün "nasıl bir hikayesi olacak çok merak ediyorum" yazmışım.

  adı ilk duyulduğu zaman çoğu kişinin de tahmin ettiği gibi iç açıcı bir hikayesi olmadı.

  toronto bu çocuğu "proje" niyetine seçmişti ancak tam 4 sezondur d ligde oynuyor. d lig standartlarında bile üst seviye bir oyun oynayamadı.
  nba'de 3.5 sezonda tamamı 20-30 sayı fark olan maçların son dakikaları olmak üzere 25 maçta toplam 113 dk süre alabildi. bu süreçte toronto raptors'ın playofflar ile birlikte oynadığı maç sayısı 300'ün üstünde.
  hatırlatmak lazım, caboclo bir ilk tur seçimiydi. çaylak kontratı sezon sonunda bitecek. muhtemelen 1-2 sene daha d ligde takılıp brezilya'ya döner.