• ben öyle türk takımından dayak yemem, isterse lig şampiyonu olsun.

ahaha portekizli savaş cebeci amk.
  • ronaldoya manu da yaptigi saygisizliklari,pas vermemeleri,penaltilarda sikinti cikarmasini vs hepsini anlarim.

ama bir portekiz milli takimi oyuncusunun,portekiz milli takiminda ronaldoya saygisizlik yapmasi demek,cami duvarina isemek,allaha sirk kosmak gibi bisey.

bundan 20 yil sonra ronaldo kupalariyla,sen bugunku salakliginla hatirlanacaksin gerizekali.
  • shhahahshahahahhahahshahahahhahahshshahahshhxhshsjsjsjshsjsjjshxhxhshshhajajajajah

gördün türk takımlarının temposunu. avrupada tüm maçlarımızı şu amına koduğum unitedı ile oynasak uclye 4 takım yolluyorduk.

not:beşiktaş
  • bu adamı da yıldız sananlar var işte :) portekizin hakan çalhanoğlusudur kendisi. 1 tane iyi oynadığı milli maç yok. kendi takımında da boş beleş istatistik kasar. son avrupa kupasında bok gibiydi. her maç casper gibi sadece dolanmıştı. 2022'de de aynısı olur çok büyük ihtimal.
  • dün basın toplantısında o zehirli oku atmayacaktın koçum.

adamı böyle ters yatırır düz s.kerler.

tanım: büyük laf edip ayazda kalmış bekçi s.ki gibi kalmış manu topçusu.
  • portekiz köylüsü seni. git ronaldo abinden özür dile nasıl büyük futbolcu olunur dersi iste.
  • fenerliyim. normalde gs şu maçta yenilse de açıkçası üzülmezdim ama bu mağlubiyet senin ananın amına girsin orospu çocuğu.
  • 2022 dünya kupasında ülkesinin elenmesi pahasına ronaldo'nun kariyerini bitirmek amacıyla elinden geleni yapmış ucuz ve kahpe futbolcu.
  • 30 sene sonra torunuyla birlikte bir heykelin önüne gelip "işte ben onunla aynı takımda oynadım" diyecek olan portekiz çomarı.
  • insanları görünüşleri ile yargılamayı sevmem, yapmam. ama bunu gördüğümde kendime engel olamıyorum. her defasında aklımdan aynı şeyler geçiyor.

tahtakale'de gündüz midye, akşam ot satan mardinli idris lan bu.
hesabın var mı? giriş yap