• çok acayip adam. basın toplantısı sırasında; kartal pençesi yaptı, kutsal beşiktaş forması ifadesini kullandı, hedefinin beşiktaş ile şampiyonlar liginde oynamak hatta şampiyonlar ligini kazanmak olduğunu söyledi derken asıl güzelliğini araya sıkıştırdı.

muhabir- quaresma'nın formasını giyeceksin ne düşünüyorsun?

dentinho- quaresma ile aramda bir benzerlik göremiyorum. 7 numaralı formayı giyip şampiyonluk yaşayan oyuncular olmuştur. ben bu forma ile şampiyonluk yaşamak istiyorum.

bu cevap neden ilgimi çekti?

7 numaralı beşiktaş formasının sürekli quaresma ile anılıyor olması sıkıcı üstelik o formanın hakikaten efsane statüsünde bir sahibi varken. beşiktaş'ın 7 numaralı formasının sahibi bellidir; feyyaz.

basın toplantısı sırasında kimse feyyaz'ın forması diyemedi ya la diye düşünürken dentinho; feyyaz'ı bilmediği halde elbet bir feyyaz vardır hesabı gereken cevabı verdi. eyvallah.
  • imza töreninde çapraz bağlarının kopmasından çekindiğim futbolcu.*
  • o değil de, adam bildiğin mutlu bilader. her pozda o dişlerden gocunmadan sırıtması, sürekli paylaşım yapması elinde tivitler filan, ya çok gösteriş meraklısı ya da cidden fazla heyecanlı küçük eniştemiz bu kavruk. daha geleli iki saat olmuş, küt diye derbide yeneriz demek nedir lan? beşiktaş kanseri ile tanışmayınca böyle oluyor tabi. umarım bu sevimli halleri takıma da çabuk ısınmasını sağlar.şebekliğe dökmesin, çıksın topunu oynasın, işini yapsın bize kafi. sözleşmesini hazırlayanlara da ayrıca tebrik gönderiyorum, adamlar bildiğin sigorta poliçesi yapmışlar lan, 5 maç oynayıp 3 maç yatarsa herkese mangal partisi verecek, salak kırmızı kart görürse, toraman tarafından terlikle kovalanacak filan gibi maddeler de bekledim kontratta, o derece.

güzel olucak güzel, yıldız mıdır hırkız mıdır davlumbaz mıdır bilemem, ama ben gayet umutluyum bu keratadan.
  • adam çarşamba akşamı duyuldu. perşembe imza attı istanbula geldi, sağlık kontrolünden geçti. bugün antremanlara çıktı, herkesle gülüp eğlendi, taraftarla bile kaynaştı. derbiye tam gaz hazırlanıyor şuan. http://www.haber1903.com/…ntrenmanina_cikti.html-12

bak daha 2 tam gün dolmadı ha dikkatini çekerim. adam 40 saatte bu kadar hızlı ilerledi. derbiye ne kadar var? 2 tam gün artı 4 saat.

tehlikenin farkında mısınız?
  • dentinho'ymuş. bi an heyecan yaptım.
  • transferi takdir toplamıştır ama en önemlisi transfer bitene kadar kimsenin haberi olmadı. geldi mi, geliyor mu, uçağa bindiden ziyade, dün basına düştü, bugün transfer oldu. o kadar. çok net. güzel.
  • kendisinde "trabzonspor'a transfer olmuş disiplinsiz 10 numara" tipi var.şaka bir yana; öndeki 3'lüye alternatif aml-amr-fc oynayacak bir arkadaş lazımdı ama, güzel oldu. çalım atar, şut çeker. önlem alınması gereken adam iyidir, rakip maça çıkmadan ulan olcay'ı nası durdursak diye düşünmez, ama dent. düşündürür.
  • beşiktaş'ın sabah antremanlarında neler yaşandığını merak ettiren bir diğer futbolcu. halatla kamyon mu çektiriyorlar, kick-box mı yaptırıyorlar, danalarla mı boğuşturuyorlar anlamadım.
  • gerçek beşiktaşlı olmuştur. 1 ay sahalardan uzak kalacakmış. tamam sakinim.
  • kıçını yırtmış futbolcu. şaka değil yemin ederim adam kıçını yırtmış. kısmetini siktiğimin takımı.

http://www.ntvspor.net/…73/besiktasta-dentinho-soku
hesabın var mı? giriş yap