şükela:  tümü | bugün soru sor
  • amerika ve yaptırımlarından götü tutuşanların ifade verenlere gelip "çocuklar bu kadar yeter, tamam değiştirin!" demesidir.

brunson'ın serbest bırakılacağını en başından söyleyen bizler neredeyse hain ilan edilmiştik her zamanki gibi. yine dediğimiz noktaya gelindi.

ilk kararı veren hakimler de içeri atıldı mi tamam mission completed.
  • o zaman silinmeden şu videoyu izleyin derim:

https://mobile.twitter.com/…tus/1048659291077525507
  • özet;
    eyyyyy amerika!!!! izir diliriz.*
  • blöfleri gözümüze kaçtı beyler. aylardır piyasaların amına koyuldu bu saatten sonra salarsanız yazıklar olsun.
  • birilerinden talimat alarak, birilerinden aldıkları metinleri ifade olarak okuyan şahısların, aynı birilerinden talimat almaları sonucu yaptıkları geri dönüş.
  • ben haber yapılmasına şaşırdım. hainlik değil de nedir bu?
  • iki tanık ifadesi dışında kanıt olmamasına rağmen bu meselenin bu kadar uzatılması kadar gülünç değildir.
  • gizli tanık mekanizmasının bugüne kadar mevcut bulunduğu bütün siyasi davalarda(hrant dink,ergenekon,balyoz,büyükada davası vb.), davanın seyrini manipüle ettiği açıkça ortada olmasına karşın ülkemizde çok normalmiş gibi karşılanan ve ne sözlükte ne kamuoyunda ne de muhalefet tarafından tartışılmayan konu.

bugün polisi ya da itfaiyeyi arayıp yanlış ihbarda bulunsan hakkında soruşturma açılır ama ne hikmetse iki yıl boyunca yargıyı meşgul edip, ülkenin itibarına ve ekonomisine kasteden bu tanıklar, hiç bir şey yokmuş gibi iki yılın sonunda ben zaten o iddiamı televizyondan duymuştum, ifademi yanlış anlamışsınız, bana bunu bir arkadaşım söylemişti gibi beyanlarla bu işten hiç bir şey olmamış gibi sıyrılıp gidebiliyor.