• rahibin verilmesine bağımsız türk yargısı karar vermiyor muydu ya.
  • dolar artacağı kadar arttı, artık vermesinler. biz dünyanın o fakir ama gururlu delikanlısı olarak devam edelim.

bu zihniyet değişmedikçe hiçbir şey değişmeyeceği için papazın verilip verilmemesinin de bir anlamı yok.
  • amerikada numarasız koltuk uygulamasının olduğu greyhound otobüsünde beni yerimden kaldırmaya çalışan amerikalı öyle ısrarcı davranıp bağırıp çağırıp küfür etti ki.. eziklemeyin lan beni diye özellikle gezen ben bile tıpış tıpış kalktım. adamlar manyak oğlum gönderin gitsin uğraşılmaz bunlarla... umut dünyası. bi de manyak ben kalktığım an sustu ve yolculuk sırasında da olayı tamamen unuttu.. olay türkiye'de olsa molalarda yılan yılan bakan biri olurdu muhtemelen. diyeceğim o ki tuhaf insanlar bunlar gönderin gitsin elimizde patlayacak.

not: bu kadar lafın üzerine "ırkçılık" yapmak istemem ama zenci bi kadındı bahsettiğim şırfıntı.
  • ulan ne mal adamlarsınız siz ya. ülkenin borcu olmuş 400 milyar dolar, hala brunson diyorsunuz. ülkenin okumuş eşekleri olarak, size de müstehak bu olanlar.
  • hayır. iktidar yanlısı değilim ama bu resmen boyun bükmektir. mustafa kemal'in kemikleri sızlar.
  • reis bu fırsatı kaçırmaz ve rahipi vermez. batan ekonomiyi, fırlayan kurları da yaptırımlara bağlar. yurdum insanı da hülooğ diye bağırmaya devam eder.
hesabın var mı? giriş yap