şükela:  tümü | bugün
 • yeni sezonda pushing daisies dizisi ile karşımıza çıkacak yaratıcı/yazar/yapımcı.. bir trekky olarak yola koyulmuş, star trek voyager dizisinde hem senaristlik hem yapımcılık yapmış, sonrasında azımsanmayacak bir hayran kitlesi olan dead like me dizisini yaratmış. dizi 2. sezonunun sonunda iptal edilmişti, şu aralar bir tv filmi çekiliyor ama... ardından wonderfalls geldi, ki bu da ilk sezonunda birkaç bölümün ardından iptal edilmişti..

  genelde fantastik, uçuk fikirleri var, yapımlarından anlaşılan bu. pushing daisies ile şeytanın bacağını kırmasını umut ediyoruz.. zira güzel yazıyor, eğlendiriyor insanı..
 • hannibal lecter ve will grahamlı yeni dizisi nbcde yayınlanacaktır.hannibal adlı dizi lecteri grahama cinayetleri çözmesinde yardım etmesini ve zamanla kendi içindeki dürtüleri keşfetmesini anlatacak.
 • hannibal dizisinin ilk bölümü nbc'de yayınlanacak olan kelimenin tam manasıyla yaratıcı adam. kadroda mads mikkelsen, hugh dancy ve wonderfalls'tan tanıdığımız gözleriyle gülen caroline dhavernas var. hep ölümle sevimli bir derdi olduğunu düşündüren yazarı daha önce dead like me, wonderfalls ve pushing daisies dizileriyle tanıdık fakat takip edemedik, çünkü üç dizinin de yayın hayatı kısa sürdü. yeni başlayanlar için iyi bir jenerik, güzel müzikler, buruk bir mutluluk, zeki ana karakter, güzel gülen erkek başrol oyuncusu diye tanımlanabilir.* henüz izleyemesek de hannibal yazarın tarzının dışında bir yapım olacak gibi, yine de bryan fuller imzası sevenlerini heyecanlandırmaya yeter.

  ayrıca hugh dancy örneği, benim bryan fuller'ın güzel gülen adamlarla çalışma eğilimi tezimi fazlasıyla desteklemekte.
 • demin twitter hesabından şöyle tatlı birşey paylaşmış güzel adamdır.

  the murder wall ın my toronto offıce
 • bu herifin pushing daisies'ine üzülmüştüm iptal oldu diye. hannibal da iptal olursa kahrolacağım bişiler yapsın.
 • hannibal dan sonra bizlere american gods kazandıracak başarılı senarist, yönetmen.
  yapım şirketi; (bkz: living dead guy)
 • hannibal gibi tarzını bilenleri çok şaşırtan bir yapımın bile altından şahane biçimde kalkıp tesiri uzun süren bir finalle - yine - apar topar veda etmişken, şimdi american gods adında bir yapımı daha feda etmeye hazırlanan canım yönetmen. kendimizi yayından kaldırılacağına ikna ederek izlemeye başlarsak daha az üzüleceğiz bence. benim için dead like me, wonderfalls ve pushing daisies gibi naifliğiyle yüreğimizi sızlatan dizileri her zaman daha kıymetli ve farklı olsa da american gods da ilginç olabilir. sen bir başla bryan, biz final bile çekemediğin dizilerini izleriz, canın sağ olsun ya.
 • yeni star trek dizisi kadrosuna katılmış.
 • kendisi öylesine tv şovu yapmaz, sanat eseri yaratır.
 • elini attığı her diziyi sevdirmiştir.