şükela:  tümü | bugün
 • troyes'te forma giyen 1999 doğumlu fransız kanat oyuncusu.
 • ingiltere championship ekiplerinden brentford'a 7m pound karşılığı transfer olup 5 senelik sözleşme imzalamış.
 • kumaşı çok kaliteli. bu çocuk ileride büyük işler yapacak gibi görünüyor. her şeyden önce forvet mevkisinde olmasına rağmen oyun görüşü ve adam eksiltme özelliği varken çağın futboluna çok yatkın.
 • (bkz: bryan mbeumo/@ceyar i kim vurdu)

  ingiltere sampiyonsip ekibi brentford fc formasi giyen, 1999 (20) fransa dogumlu kamerun asıllı, premier lig potansiyelli sağ kanat.

  sezon başında (2019/20) tapusu 6.5m € karşılığında (altyapısından çıktığı) fransa 2.lig takımı troyes ac'den alındı. ingiltere'deki ilk sezonunda (2019/20) yarım sezonda gosterdiği performans, hakkında yazılacak bir girdiyi hak etti. takımı brentford fc, 70 küsur yıldır küme atlayamasa da ayakları yere basılarak yönetilmeye başlayan bir takım. şu an için lig atlama potasındalar ama lig atlamaları düşük ihtimal. küme çıkamazlar ise bu kardeşimiz herhangi bir ortasıralama ve biraz altı premier lig takımı tarafından gaftilenir gibime geliyor. bravo genç, başarılarının devamını dilerim; gölgen gibi takipteyim.

  ---------- bonus ----------
  takımının detaylı incelemesi için bakınız;
  (bkz: brentford fc/@ceyar i kim vurdu)

  --------- bonus 2 ---------
  içinde bulunduğu liste için bakınız;
  (bkz: 2019-20 sezonu 19 yas alti genç yetenek listesi/@ceyar i kim vurdu)
 • brentford'un 22 yaşında sol ayaklı fransız sağ kanat oyuncusudur. gerçekten zevk veren bir oyun oynuyor, bu sene premier league'de adından oldukça söz ettirecek gibi duruyor.
 • (bkz: bryan mbeumo/@ceyar i kim vurdu)

  --- bryan mbeumo bölüm 2 ---

  premier lig ekibi brentford fc'de forma giyen 1999 (23) fransa doğumlu kamerunlu kıyak sağ kanat.

  yıllar içinde nefis bir sağ kanata dönüştü ve seyir zevki yüksek bir oyuncu olup çıktı. alışıldık atlet tipinde olmayan garip bir fizik yapısına sahip topçunun ayağına top çok yakışıyor. adamım süper mario jardel nostaljisi yaşatan götü dışarda fiziki duruşunun da etkisi var mı bilemiyorum fakat kişisel olarak bu herifin oyun tarzına özel bir sempatim var*.

  ayrıca 23'lük bryan mbeumo'nun bu sene fransa milli takımından ümidi kesip, kamerun milli takımı için oynamaya başlaması da afrika futbolu adına güzel bir haber oldu.

  2010 sonrası modern futbolda eskisi gibi kendine özgü teknik stili olan oyunculara piyasada pek yer kalmadı. hepimizin bildiği gibi artık
  oyuncular ''efektiflik > joga bonito'' felsefesiyle yetiştiriliyor. oyuncular, top cambazlıklarını geliştirmelerine olanak tanımayan bir ortamda yetiştiriliyor; olası göze hitap edecek süper kahraman hareketleri ise fiziksel güç ve takım oyunu eğitimiyle törpüleniyor. modern futbolun son 10 yılda geldiği son durumdan hiç şikayetim yok o ayrı. futbol hiçbir çağda bu kadar hızlı ve akıcı oynanmadı ancak yine de bryan mbeumo, (bkz: allan saint-maximin/@ceyar i kim vurdu) gibi özel oyuncular olmasa bittabi futbol, şekeri tuzu bir hayli eksik bir yemeğe benzerdi.

  daha üstünü bilemem, o kendini ne kadar geliştirebileceğine bağlı ama ilk 6'ya girmeyi misyon bellemiş west ham utd, newcastle utd, leicester city gibi takımlarda her şekil iş yapabilecek yeteneğe sahip olan, bal yapan arı bir oyuncu. (bkz: ivan toney/@ceyar i kim vurdu) ile beraber brentford fc ofans hattının her şeyi olan topçuya kariyerinde başarılar diliyorum.

  ---------- bonus ----------
  takımının detaylı incelemesi için bakınız;
  (bkz: brentford fc/@ceyar i kim vurdu)
  ---------- bonus ----------
hesabın var mı? giriş yap