• yine rezalet seçimlerle taraftarlardan hakettiği tepikiyi alan organizasyon.

ya allah aşkına daha sayı ortalamaları 10'u bile bulamıyorken ege arar, buğrahan tuncer, tolga geçim, kenan sipahi, kartal özmızrak ve metecan birsen ne ya.. sırf şu federasyon'un yerli oyuncu fetişi yüzünden all-star maçlarında güzel ve akrobatik hareketler izleyemiyoruz, jajuan johnson ile chris obekpa yapacakları smaçlarla bi ihtimal maçı kurtarabilirler diye düşünüyorum.

yetenek yarışmasında da nba'ya özenilip kısa-uzun seçimleri yapılmış. yapmışsınız da bari tam yapsaydınız, 2.18'lik moustapha fall ile topu potaya atabilmekten aciz ege arar nedir soruyorum size.

ve son olarak üç sayı yarışmasına gelirsek öyle bir adam seçmişler ki görünce şok oldum, sertaç şanlı. adamın bu sezon yalnızca 'bir' (sayıyla 1) üçlüğü var ve sen gidip jon dieblerile andy rautins gibi sharpshooterlar yerine bu adamı seçiyorsun. sertaç dışında diğer yarışmacılar doğru karar gibi gözüküyor, zira melih, heslip, baron, toolson ve wood çok iyi şutörler.
  • istanbul'da yapılmasını anlamadığım olay. ulan zaten istanbul'da yaşayanlar kendi takımlarının maçları olsun, euroleague olsun neredeyse her hafta basketbol ile ilgili bir etkinliğe gidebilme şansına sahip.
    eh böyle olunca görüldüğü üzere koltuklarda baya boşluklar var. yap şu organizasyonu istanbul dışında insanlar da farklı bir etkinliğe gidebilme şansına sahip olsun dimi.
  • kazananlar şu şekilde olmuştur;
    yetenek yarışması: yiğit arslan
    3 sayı yarışması: brady heslip
    smaç yarışması: onuralp bitim
    kerem tunçeri turnikesi atma yarışması birincisi (bkz: 11 eylül 2011 türkiye sırbistan basketbol maçı): yok *

asya karması: 151
    avrupa karması: 142
  • geçen seneki arda olayından sonra bu sene geçen seneyi aşarak basketbolseverler için messi'yi all-star maçına getirmelerini umduğum organizasyon. all-star maçını futbol sahasında oynasalar şaşırmam. salonda geçen seneki rezaleti protesto etmemiş izleyicilere her şey mübah. türkiye'de basketbolun zirvesi organizasyonda bir futbolcu şov yapıyor , ciddiyetsiz olsa bile bir basket maçında ayağıyla basket atmaya çalışıyor , hakemler şut çekiyor , oyuncular hakemlere tuhaf hareketler yapıyor...buna ise yıldızlar maçı deniyor. bu vizyon ile türkiye'de basketbol iyi bile gelişmiş.

senelerdir nba all-star smaç , üçlük yarışmalarını izleyip yatıyorum , ciddiyetsiz bir maçtan zevk almıyorum ama tbl all-star 18'in o maça bile rahmet okutacağına eminim.
  • neden? yani gerçekten neden? yapmayın amk. şu organizasyonu kapmayın ve kimse size küfür etmesin ya. avrupa'nın en büyük ve en önemli liglerinden birinden neden bu rezillik? ya geçen seneki smaç yarışması jürisini unutmayacağım, unutamayacağım. amaç eğlenmek, amaç gülmek tamam. ama bir kalibre olur amk.

boku bokuna milyonlarca tl'nin harcandığı organizasyondur. bu organizasyon için para verip de salona gidenlere ne denilebileceğini düşünmek bile istemiyorum ama.
  • 21 ocak pazar günü saat 14:00’da sinan erdem'de yapılacak, ntvspor'da canlı yayınlanacak organizasyon. an itibariyle en çok oy* alan oyuncu errick mccollum. oylama devam ediyor.

devre arasında sahneye çıkacak isim murat boz imiş. allah rap'in cezasını verdi galiba.
hesabın var mı? giriş yap