şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ilk kullandığımda (yarım ölçek) beni kesmemiş olacak ki neredeyse hiçbir etkisini görememiştim, fakat geçen gün yorgun olduğum için bütün ölçeği içince gerçekten farkını hissetim. sadece güç artışı olarak değil aynı zamanda dayanıklılığı da artırarak etki ediyor (yani 2.- 3. sette de faydasını görüyorsunuz, sadece ağırlığı anlık artırmak için değil)
  • kilo vermek için uygulayacağım ağır programa destek olarak almak için muscletech hydroxycut ile arasında karasız kaldığım zamazingo . bilgili suserlara muhtacım.
  • uykusuzluk disinda hic bir etkisi olmayan placebosu bol urun. paranizi yatirmamanizi tavsiye ederim. antrenmandan yarim saat once sert bir nescafe icerseniz ayni etkileri yasarsiniz.
  • no caffeine adinda kafein icermeyen ayri bir versiyonu da vardir ki bence normal no-xplode'dan daha guzel hemi de uykusuzluk gibi bir problemi yok.
  • yeni aldığım 6 7 seferdir kullandığım pre-workout ürünü

-bunu kullanmadan çalıştığınız ağırlıkta veya tekrar sayılarıyla çalışsanız bile normalden daha fazla pump hissi yaşıyorsunuz.

-çok tekrar yapmak istediğiniz hareketlerde sizi motive edebilecek bir yapıya sahip 1 tekrar daha, 2 takrar daha derken bazen uçabiliyorsunuz. pskolojik de olabilir tabi.

-henüz kaldırdığım ağırlıklarda bir artış gözlemlemedim hatta kullanmıyorken daha ağır girdiğimi söyleyebilirim ama bunun son zamanlardaki uyku-idman-beslenme kalitesizliğime bağlayabilirim.

-yan etki olarak bende uykusuzluk ve libido artışı yaşattı.

ilerde bir değişim olursa burayı editleyeceğim. ayrıca enerji verse bile uykusuzluk yaptığı için bi kapıyı açıp öbür kapıyı kapıyor bu yüzden performansınız da etkilenme olabilir.

son olarak size tavsiyem; ben o kadar kahve, redbull içsem bile uyuyorum hiç etki etmiyor tipinde bir insansanız ve de bu ürünü tesadüfen ucuza bulursanız kesinlikle kullanabilirsiniz. öbür türlü çok da beklentilerinizi karşılamaz.
  • ilk kullandığımda (standart iki ölçek yerine bir ölçek kullandım, iyiki öyle yapmışım) allahım sana geliyorum sendromu yaşadım. nabız arttı, terleme arttı, kafamda bir karıncalanma, bir yerinde duramama halleri... ayrıca muazzam pump yaptı. öyle bir pump bugüne kadar yaşamadım diyebilirim.

şimdi vücut alıştı ama hala 1-1.5 ölçek kullanmaya devam ediyorum. ilk baştaki kadar şiddetli bir etki yok. bununla birlikte kesinlikle daha enerjik hissediyorum, daha uzun süre çalışabiliyorum, en sevdiğim tarafı ise daha yüksek pump hissi.

olumsuz tarafı ise akşama doğru içersem uykum gelmiyor. bu yüzden sadece gündüz çalışırsam kullanıyorum. ayrıca içerisinde çok kafein olduğundan bunu içtiğim gün kahve içmiyorum, böylece kahve zevkimi elimden alıyor.
  • blue raz ve fruit punch aromasını denedim. fruit punch bence daha iyi.
  • üç kez kullanıp üçünde de iyi verim aldığım ürün.
  • daha iyi verim alabilmek için en az iki buçuk saat önce yemeğinizi yiyin, antrenmana girmeden de yarım saat önce için ve son olarakta gün içinde kafein almayın.